Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kwiacior811

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kwiacior811

  1. śmigam już tydzień i jest ok,może dla tego że dałem trochę chemii z pro tec do paliwa do czyszczenia całego układu,ale jak narazie śmiga:) ---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ---------- koledzy mam jeszcze jedno pytanie,bo zbliża mi się wymiana oleju,więc chciałem zapytać czy mogę z 10W40 zmienić na 5W40
  2. może i tak ale jeździłem dłuższy czas na gazie i wszystko było ok,poszukam jak coś znajdę od razu dam znać,dzięki pozdro ---------- Post dopisany 18-12-2012 at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany 17-12-2012 at 15:31 ---------- witam jak na razie nie zapala się ta kontrolka,czekam aż się zaświeci by potwierdzić błędy i nic. a może po prostu wcześniej zalałem słabe paliwko?
  3. ok jutro z rana lecę pod kompa i zaraz dam znać co i jak,dzięki śliczne na razie:) pozdrawiam ---------- Post dopisany 17-12-2012 at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2012 at 17:31 ---------- panowie błędy z z kompa to: P1570 P0420 P1602 dodam tylko że wcześniej jak zapaliła się ta kontrolka to odpięłem akumulator i kontrolka zgasła,po dwóch dniach znów się zapaliła,rzeczy które robiłem w aucie w przeciągu miesiąca to: założyłem alarm i wymieniłem radio z fabrycznego na inne. pomożecie?
  4. Witam,mam problem z moją małyszką,2,0 130KM od paru dni zapaliła mi się kontrolka check engine nie wiem o co kaman wszystko działa jak powinno prucz tej kontrolki czy to na gazie czy na benzynie cały czas się świeci i nie daje mi spokoju,pomóżcie proszę
  5. u mnie też raz na jakiś czas nie chce moja niunia odpalić tak przy temp. ok 50 st po dłuższym chechłaniu odpala i pali się kontrolka epc po chwilki gaszę silnik i ponownie odpalam i już wszystko ok kurcze nie mam pojęcia co to jest i co mam z tym zrobić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.