Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kwiacior811

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ale to na pewno nie pasy bo to się tylko dzieje gdy auto się nagrzeje na słońcu więc musi być coś innego
  2. ok dzięki wszystko na ten temat pozdrawiam:) ---------- Post dopisany 24-05-2014 at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2014 at 08:28 ---------- kurde wymieniłem i dalej nic pokazuje że pasy pasażera naciąg powyżej progu tak samo tylne wszystkie i co teraz? ---------- Post dopisany 26-05-2014 at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2014 at 10:40 ---------- masakra wszyscy rozkładają ręce hehe gdzie nie pojadę
  3. kolego z kontrolką to problem tkwi w sondzie lambda tej drugiej za katem na 100%
  4. no właśnie nie może znaleźć sterowników do airbag a tak to wszystko sprawdza. ---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ---------- nie pokazuje błędu airbag,czekam właśnie na drugiego diagnostę przyjedzie ze swoim sprzętem ---------- Post dopisany 22-05-2014 at 01:45 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2014 at 14:23 ---------- pokazuje że były wystrzelone prawie wszystkie poduchy i gość twierdzi że to sensor ---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 01:45 ---------- a może ktoś wie bo zamówiłem nowy sensor czy po wymianie go muszę robić jakieś adaptacje?
  5. cześć koledzy jak w temacie nie mogę zdiagnozować kompem systemu airbag tak jak by go nie było.Airbag zapala się wtedy jak jest na zewnątrz bardzo gorąco co może być przyczyną?,wspomnę że pod fotelami kości są dopięte, pomożecie?
  6. tylko i wyłącznie citizen
  7. ja też mam ALT i jestem, zadowolony w mieście bierze 8l a LPG ok 10 małe koszta lubi olej
  8. kwiacior811 odpowiedział(a) na elmo814 temat w Audi A4 B6
    jak chcesz mam 2 ori do skody i seata scyzoryki nówki z fabryki skody:)
  9. kwiacior811 odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    nie wszystko czyste i suche ---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ---------- ok sprawdzę odme
  10. kwiacior811 odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    ja mam z kolei taki problem że klekocze nie zawsze przy odpalaniu jak zimny,i czasem jak zrobię ze 300,400 km to zapali się olej na desce i po wyciągnięciu bagnetu i odkręcenia korka kontrolka gaśnie
  11. nic nie rozszczelni można go spokojnie wykręcić ---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ---------- 3r0 959 126
  12. osuszacz jest nowy,z dwóch zwarć zaraz cały kompresor do wymiany? ---------- Post dopisany at 06:55 ---------- Poprzedni post napisany at 06:42 ---------- we wtorek jadę do serwisu niech robią z tym porządek bo mi się odechciało ---------- Post dopisany 11-06-2013 at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2013 at 06:55 ---------- tak jak myślałem występują 3 rodzaje czujników i h... nie mogę dobrać który to już jeden ori sprawdziłem nie pasuje skąd reszta? i gdzie ku... ---------- Post dopisany 14-06-2013 at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2013 at 15:03 ---------- i po sprawie czujnik 139zł i gitara 4,5 st na wylocie ---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ---------- jak by ktoś potrzebował mam 100% sprawną używkę fabryczną 8ZO959126 oddam za bezcen:)
  13. panowie mam małe pytanie bo widzę że kumacie temat z klimą,mianowicie chodzi mi o to czy jak czujnik jest nie ciśnienia jest nie własciwy to komputer wykaże jakieś zwarcie plusa i masy bo wkręciłem czujnik a nadal klimy nie ma
  14. ciśnienie jest ok bo klima świeżo nabita ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ---------- przyjacielu a co to te logi na 01?
  15. no i lipa były dwa błędy mianowicie: czujnik wysokiego ciśnienia zwarcie na plusie i drugi zwarcie na masie. i nadal nie można wyłączyć ECON ku....a już mi się odechciewa:(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.