Treść opublikowana przez kwiacior811
-
kontrolka airbag zapala się jak jest gorąco i nie mogę zdjagnozować kompem
ale to na pewno nie pasy bo to się tylko dzieje gdy auto się nagrzeje na słońcu więc musi być coś innego
-
kontrolka airbag zapala się jak jest gorąco i nie mogę zdjagnozować kompem
ok dzięki wszystko na ten temat pozdrawiam:) ---------- Post dopisany 24-05-2014 at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2014 at 08:28 ---------- kurde wymieniłem i dalej nic pokazuje że pasy pasażera naciąg powyżej progu tak samo tylne wszystkie i co teraz? ---------- Post dopisany 26-05-2014 at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2014 at 10:40 ---------- masakra wszyscy rozkładają ręce hehe gdzie nie pojadę
-
Świeci się kontrolka silnika
kolego z kontrolką to problem tkwi w sondzie lambda tej drugiej za katem na 100%
-
kontrolka airbag zapala się jak jest gorąco i nie mogę zdjagnozować kompem
no właśnie nie może znaleźć sterowników do airbag a tak to wszystko sprawdza. ---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ---------- nie pokazuje błędu airbag,czekam właśnie na drugiego diagnostę przyjedzie ze swoim sprzętem ---------- Post dopisany 22-05-2014 at 01:45 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2014 at 14:23 ---------- pokazuje że były wystrzelone prawie wszystkie poduchy i gość twierdzi że to sensor ---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 01:45 ---------- a może ktoś wie bo zamówiłem nowy sensor czy po wymianie go muszę robić jakieś adaptacje?
-
kontrolka airbag zapala się jak jest gorąco i nie mogę zdjagnozować kompem
cześć koledzy jak w temacie nie mogę zdiagnozować kompem systemu airbag tak jak by go nie było.Airbag zapala się wtedy jak jest na zewnątrz bardzo gorąco co może być przyczyną?,wspomnę że pod fotelami kości są dopięte, pomożecie?
-
Jakie zegarki nosicie?
tylko i wyłącznie citizen
-
2.0fsi
ja też mam ALT i jestem, zadowolony w mieście bierze 8l a LPG ok 10 małe koszta lubi olej
-
obudowa kluczyka
jak chcesz mam 2 ori do skody i seata scyzoryki nówki z fabryki skody:)
-
Ciśnienie oleju kontrolka
nie wszystko czyste i suche ---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ---------- ok sprawdzę odme
-
Ciśnienie oleju kontrolka
ja mam z kolei taki problem że klekocze nie zawsze przy odpalaniu jak zimny,i czasem jak zrobię ze 300,400 km to zapali się olej na desce i po wyciągnięciu bagnetu i odkręcenia korka kontrolka gaśnie
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
nic nie rozszczelni można go spokojnie wykręcić ---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ---------- 3r0 959 126
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
osuszacz jest nowy,z dwóch zwarć zaraz cały kompresor do wymiany? ---------- Post dopisany at 06:55 ---------- Poprzedni post napisany at 06:42 ---------- we wtorek jadę do serwisu niech robią z tym porządek bo mi się odechciało ---------- Post dopisany 11-06-2013 at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2013 at 06:55 ---------- tak jak myślałem występują 3 rodzaje czujników i h... nie mogę dobrać który to już jeden ori sprawdziłem nie pasuje skąd reszta? i gdzie ku... ---------- Post dopisany 14-06-2013 at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2013 at 15:03 ---------- i po sprawie czujnik 139zł i gitara 4,5 st na wylocie ---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ---------- jak by ktoś potrzebował mam 100% sprawną używkę fabryczną 8ZO959126 oddam za bezcen:)
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
panowie mam małe pytanie bo widzę że kumacie temat z klimą,mianowicie chodzi mi o to czy jak czujnik jest nie ciśnienia jest nie własciwy to komputer wykaże jakieś zwarcie plusa i masy bo wkręciłem czujnik a nadal klimy nie ma
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
ciśnienie jest ok bo klima świeżo nabita ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ---------- przyjacielu a co to te logi na 01?
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
no i lipa były dwa błędy mianowicie: czujnik wysokiego ciśnienia zwarcie na plusie i drugi zwarcie na masie. i nadal nie można wyłączyć ECON ku....a już mi się odechciewa:(
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
ok tak zrobię
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
dostałem używkę na allegro mam nadzieję że to ten wygląda inaczej jak te co mi proponowali CZUJNIK WYSOKIEGO CIŚNIENIA AUDI A4 B6 (3281023470) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany 29-05-2013 at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2013 at 17:18 ---------- zamontowałem i nadal pali się econ, może jeszcze muszę podjechać na kompa? i skasować błąd który tkwił?
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
koleżko a wysłał byś mi foto tego z aso?
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
na tej aukcji jest napisane aukcja dotyczy czujników szarych tych własnie co nie pasują bo na tym pierwszym foto to właśnie ten czujnik którego szukam ---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 08:24 ---------- ale słyszałem także można zmostkować przewód w kostce tylko nie wiem które bo są 3
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
panowie ja z kolei nie mogę nigdzie dostać czujnika bo te które są w sprzedaży nie pasują tzn mają za mało gwintu i nie chcą się wkręcić pomożecie? może znajdziecie taki który będzie pasował help...
-
Klimatyzacja przestaje działać
ja próbuję kupić do swojej a4 b6 i nie mogę nigdzie dostać wszędzie są takie że nawet nie dochodzą do gwintu co robić???
-
kontrolka check engine
ciekawe jest tylko to że spalanie się nie zwiększyło i autko nie spadło na mocy
-
kontrolka check engine
witam znów to samo na vagu błąd katalizator i uboga mieszanka paliwa i co dalej?
-
2.0 alt
mój na gazie śmiga,i za 100zł robię 300km to nie źle:)
-
kontrolka check engine
a jaki proponujesz? cena nie gra roli ---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:25 ---------- co sądzisz o elf?