-
Zalety i wady 2.0TFSI
Mniej więcej mam takie same zużycie oleju.
-
Zalety i wady 2.0TFSI
W mieście jest trochę gorzej, niż piszą koledzy powyżej. Latem w mieście (częste odpalanie, krótkie odcinki jazdy) ok 11-12l. Zimą ok. 13l.
-
Błąd airbag pomożecie?
Ruszałeś może ostatnio fotelem kierowcy lub pasażera?
-
spadek mocy przy 3000 tys obrotów
Też stawiam na zawór N75. Ewentualnie coś z turbiną.
-
[ALL] Wymiana rozrzadu 2,0 TFSI
Też sie przymierzam do rozrządu. Audi A4 B7 2,0 TFSI quattro, silnik BWT. Jakie elementy podlegają wymianie przy wymianie rozrządu. Jakie są koszty takiego przedsięwzięcia. Z góry dziękuję za odpowiedź.
-
Wasze przebiegi benzynowców
U mnie 98 tys km. Różnie jest z tymi przebiegami. Mam jeszcze rx-8, którym robię 3 tys km rocznie oraz Golfa V 2,0FSI, którym jeździ codziennie żona - ok. 5 tys km rocznie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów z Dolnego Śląska. Od wczoraj jestem właścicielem srebrnego Audi A4 B7 2,0T FSI Quattro. Posiadam jeszcze Mazdę RX-8 o Golfa V 2,0 FSI. Pozdrawiam
adamsud
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta