Treść opublikowana przez marcin.vag
-
Spociki Łódzkie
moze pod infosysem na przeciwko galerii?
-
Spociki Łódzkie
My wiemy ze kaloryfer jest blisko zgierza ale bez przesady;p;p
-
Spociki Łódzkie
Jak znajdziecie to sie dokoptuje chociaz Szwecje i okolice koła podbiegunowego zle wspominam:kwasny: Za to Stockholm bardzo dobrze:) bardzo tez mi sie tam podobala ulica co miala 5 albo 6 pasow i wygladala jak autobahn w niemcowie a wzdluz niej same salony samochodowe od a do z:)
-
Spociki Łódzkie
nie z przyczajki bo sie gapilem na Ciebie ale ze bylo zero reakcji to sie zaczalem zastanawiac czy to Ty:grin: Z reszta widzialem ze byles zmarnowany zakupami i kobita trula to dalem spokoj;p
-
Spociki Łódzkie
Seba a Ciebie czasami niedawno nie bylo w lidlu na dabrowskiego?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Elo niuNki:decayed:
-
Spociki Łódzkie
Marcin pamietasz o Eteczce dla mnie?
-
Spociki Łódzkie
no to pochwal sie nimi:)
-
Spociki Łódzkie
dzien dobry:hi:
-
Wymiana nagrzewnicy 1.6 Pomoc
W rozbieraniu deski a glownie panelu srodkowego zacznij od wyjecia radia jesli masz fabryczne, pozniej Ci sie pojawi 6 srub, nasadka 8 bedzie niezbedna (cała deska jest skrecona chyba 8ka)
-
Spociki Łódzkie
W koncu sie dzis zebralem i wyciagnalem silnik i tiptrona....paleciak dal rade wiec mozecie sie nie martwic:grin:
-
B5 ADP problem na zimnym silniku slabo odpala na benzynie strzela
Jesli na lpg jest ok a nie odpala to moze jezdziles na rezerwie i zalatwiles pompke paliwa
-
Spociki Łódzkie
jasna sprawa
-
Spociki Łódzkie
miło bylo poznac:)
-
Spociki Łódzkie
haha tak skrywam wiele tajemnic:)
-
Spociki Łódzkie
dabrowa:) spoko chodzilo mi tylko czy strona decatlonu czy tych serwisow szybkiej obslugi ale chyba wlasnie tam nie?
-
Spociki Łódzkie
no wlasnie nie wiem ...ale chyba najlepiej bedzie od Pabianickiej
-
Spociki Łódzkie
ja na katowice lece przez tuszyn ale pewnie trafie;p
-
Spociki Łódzkie
pytalem konkretnie ...miedzy jednym koncem a drugim jest z 700metrow
-
Spociki Łódzkie
w ktorym miejscu?
-
Spociki Łódzkie
Pada, wieje jak cholera i jest zimno bynajmniej na dbwa:)
-
Spociki Łódzkie
Pogoda to jest przestraszna....
-
Spociki Łódzkie
Wiem ale zrobilem sobie taki maly koncert zyczen:)
-
Spociki Łódzkie
real chyba jednak bedzie ok ale ten na Widzewie?