Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin.vag

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin.vag

  1. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    moze pod infosysem na przeciwko galerii?
  2. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    My wiemy ze kaloryfer jest blisko zgierza ale bez przesady;p;p
  3. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak znajdziecie to sie dokoptuje chociaz Szwecje i okolice koła podbiegunowego zle wspominam:kwasny: Za to Stockholm bardzo dobrze:) bardzo tez mi sie tam podobala ulica co miala 5 albo 6 pasow i wygladala jak autobahn w niemcowie a wzdluz niej same salony samochodowe od a do z:)
  4. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie z przyczajki bo sie gapilem na Ciebie ale ze bylo zero reakcji to sie zaczalem zastanawiac czy to Ty:grin: Z reszta widzialem ze byles zmarnowany zakupami i kobita trula to dalem spokoj;p
  5. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba a Ciebie czasami niedawno nie bylo w lidlu na dabrowskiego?
  6. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :grin:
  7. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Elo niuNki:decayed:
  8. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Marcin pamietasz o Eteczce dla mnie?
  9. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to pochwal sie nimi:)
  10. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dzien dobry:hi:
  11. W rozbieraniu deski a glownie panelu srodkowego zacznij od wyjecia radia jesli masz fabryczne, pozniej Ci sie pojawi 6 srub, nasadka 8 bedzie niezbedna (cała deska jest skrecona chyba 8ka)
  12. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W koncu sie dzis zebralem i wyciagnalem silnik i tiptrona....paleciak dal rade wiec mozecie sie nie martwic:grin:
  13. Jesli na lpg jest ok a nie odpala to moze jezdziles na rezerwie i zalatwiles pompke paliwa
  14. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jasna sprawa
  15. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    miło bylo poznac:)
  16. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    haha tak skrywam wiele tajemnic:)
  17. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dabrowa:) spoko chodzilo mi tylko czy strona decatlonu czy tych serwisow szybkiej obslugi ale chyba wlasnie tam nie?
  18. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no wlasnie nie wiem ...ale chyba najlepiej bedzie od Pabianickiej
  19. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja na katowice lece przez tuszyn ale pewnie trafie;p
  20. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pytalem konkretnie ...miedzy jednym koncem a drugim jest z 700metrow
  21. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    w ktorym miejscu?
  22. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pada, wieje jak cholera i jest zimno bynajmniej na dbwa:)
  23. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pogoda to jest przestraszna....
  24. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wiem ale zrobilem sobie taki maly koncert zyczen:)
  25. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    real chyba jednak bedzie ok ale ten na Widzewie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.