Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin.vag

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin.vag

  1. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    lepiej kaloryfer w lagiewnikach, sa ławki z daszkami:)
  2. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Spokojna Twoja rozczochrana:) to w koncu real czy port?
  3. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Myslalem ze mialo byc wkupne:) Ale na obecna chwile ni emam kierowcy i tak..
  4. Jak po zmianie opon na zimowe to moze sprawdz czy wszystkie masz zalozone w tym samym kierunku.... rzadko sie zdarza ale jednak..
  5. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Rozumiem ze bezalkoholowo?
  6. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema. Co i jak dzisiaj w koncu?
  7. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Powitac alkusy:grin:
  8. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba idz spac bo byc moze bedziesz jutro silnik wyciagal wiec dobrze byloby zebys byl w formie:grin::grin:
  9. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Yhym, lepiej zeby paleciak jutro wykonal robote bo jak nie to zglosze sie po Was:grin:
  10. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wlasnie takiej pomocy oczekiwalem, teraz na bank sam wyjdzie:grin:
  11. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wy tu smichu chichu a ja sie glowie jak jutro wyjac silnik bez żurawia i kanalu:grin::grin:
  12. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to to sa drobnostki ktore mozna zalatwic na poczekaniu:) ja juz łatwie sobie jakiegos kierowce a Wy?
  13. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czyli jakie postanowienie?
  14. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ide w ciemno ze namawiac ich nie bedzie trzeba:grin: wiec jak RESZTA dotrze to niech sie wypowie:grin:
  15. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to zapowiada sie sie bardzo ciekawie:grin:
  16. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja moge tez wziac jakies wkupne czyli rozumiem ze wszyscy przyjezdaja kazdym srodkiem lokomocji tylko nie prywatnym autem?
  17. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema ranne ptaszki:)
  18. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No wpadne wpadne tylko moja kolejna audica zaczela sie rozbierac wiec nie wiem czy mnie chwilowo przyjmiecie czyms innym;p
  19. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a myslalem ze to ja mam juz z gorki:polew:
  20. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No to faktycznie bylo sie czego wstydzic staruszku:decayed: ciekawe co bedzie jak sie pojawi 5 z przodu?
  21. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czas najwyzszy zebys mi powiedzial, bo moze powinienem Ci panowac:grin:
  22. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nic tych rzeczy ja juz emeryt jestem:grin::decayed:
  23. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Od razu jak człek wesoly to od cpuna go jada:grin:
  24. marcin.vag odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jaaaaaki to spokoj siallalalala:whistling: nic sie nie dzieje sialalala:whistling:
  25. Jutro kolo15 napisze Ci numery, bo mam tez jedna zbedna. Rok produkcji 1998

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.