Treść opublikowana przez marcin.vag
-
Spociki Łódzkie
lepiej kaloryfer w lagiewnikach, sa ławki z daszkami:)
-
Spociki Łódzkie
Spokojna Twoja rozczochrana:) to w koncu real czy port?
-
Spociki Łódzkie
Myslalem ze mialo byc wkupne:) Ale na obecna chwile ni emam kierowcy i tak..
-
Auto dziwnie pływa po drodze
Jak po zmianie opon na zimowe to moze sprawdz czy wszystkie masz zalozone w tym samym kierunku.... rzadko sie zdarza ale jednak..
-
Spociki Łódzkie
Rozumiem ze bezalkoholowo?
-
Spociki Łódzkie
Siema. Co i jak dzisiaj w koncu?
-
Spociki Łódzkie
Powitac alkusy:grin:
-
Spociki Łódzkie
Seba idz spac bo byc moze bedziesz jutro silnik wyciagal wiec dobrze byloby zebys byl w formie:grin::grin:
-
Spociki Łódzkie
Yhym, lepiej zeby paleciak jutro wykonal robote bo jak nie to zglosze sie po Was:grin:
-
Spociki Łódzkie
Wlasnie takiej pomocy oczekiwalem, teraz na bank sam wyjdzie:grin:
-
Spociki Łódzkie
Wy tu smichu chichu a ja sie glowie jak jutro wyjac silnik bez żurawia i kanalu:grin::grin:
-
Spociki Łódzkie
to to sa drobnostki ktore mozna zalatwic na poczekaniu:) ja juz łatwie sobie jakiegos kierowce a Wy?
-
Spociki Łódzkie
czyli jakie postanowienie?
-
Spociki Łódzkie
Ide w ciemno ze namawiac ich nie bedzie trzeba:grin: wiec jak RESZTA dotrze to niech sie wypowie:grin:
-
Spociki Łódzkie
no to zapowiada sie sie bardzo ciekawie:grin:
-
Spociki Łódzkie
Ja moge tez wziac jakies wkupne czyli rozumiem ze wszyscy przyjezdaja kazdym srodkiem lokomocji tylko nie prywatnym autem?
-
Spociki Łódzkie
Siema ranne ptaszki:)
-
Spociki Łódzkie
No wpadne wpadne tylko moja kolejna audica zaczela sie rozbierac wiec nie wiem czy mnie chwilowo przyjmiecie czyms innym;p
-
Spociki Łódzkie
a myslalem ze to ja mam juz z gorki:polew:
-
Spociki Łódzkie
No to faktycznie bylo sie czego wstydzic staruszku:decayed: ciekawe co bedzie jak sie pojawi 5 z przodu?
-
Spociki Łódzkie
Czas najwyzszy zebys mi powiedzial, bo moze powinienem Ci panowac:grin:
-
Spociki Łódzkie
Nic tych rzeczy ja juz emeryt jestem:grin::decayed:
-
Spociki Łódzkie
Od razu jak człek wesoly to od cpuna go jada:grin:
-
Spociki Łódzkie
Jaaaaaki to spokoj siallalalala:whistling: nic sie nie dzieje sialalala:whistling:
-
Jaka sprężarka, kompresor do klimatyzacji?
Jutro kolo15 napisze Ci numery, bo mam tez jedna zbedna. Rok produkcji 1998