Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

theanswer89

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, Mam problem z drzwiami pasażera. Nie chcą się otworzyć ani z pilota ani za pomocą przycisku wewnętrznego w samochodzie. Klamka od środka i od zewnętrzne tez ich nie otwiera. Są zablokowane. Jak sobie poradzić żeby je otworzyć? Czy trzeba zdemontować w jakiś sposób tapicerkę żeby dojść do zamka, czy jest inny sposób? Dodam ze głośnik w drzwiach oraz zamykanie-otwieranie szyby dziala. Ktos mail podobny problem?
  2. Witam serdecznie, Ostatnio zauważyłem podwyższone spalanie chwilowe na FIS w moim Audi. Otóż problem wygląda następująco. Jadąc po mieście, nie zatrzymując się nigdzie, pokazuje chwilowe spalanie na poziomie 6,0-7,0 l/100km, lecz po zatrzymaniu się na światłach i ponownym ruszeniu komputer nagle pokazuje 40-35 l/100km, potem przechodzi w 25-20 l/100km. Po uzyskaniu stałej prędkości 60-70 km/h FIS ponownie pokazuje zużycie na poziomie 6,0-7,0 l/100km. Dodam iż ten "problem" pojawił się niedawno. Wcześniej FIS nie pokazywał takich wartości (chyba że zimą przy ujemnych temperaturach). Proszę o jakiekolwiek sugestie. Samochód to Audi A4 B6 2003r, 1,9 TDI, Multitronic. pozdrawiam
  3. Problem rozwiązany. Faktycznie tkwił w kostce. Po jej wypięciu okazało się że dość solidnie była zabrudzona. Dokładnie oczyściłem, wpuściłem WD 40 i teraz wszystko działa jak powinno. Dzięki kubajvc za naprowadzenie na właściwy tor. Pozdrawiam
  4. Witam Widziałem że podobny temat był zakładany ale już ponad rok temu został zakończony dlatego z góry przepraszam. Niedawno miałem problem z zamykaniem drzwi z pilota. Zamykały się wszystkie drzwi prócz tych od kierowcy. Natomiast z kluczyka zamykały się tylko drzwi od kierowcy. Sprawdziłem wiązkę pomiędzy drzwiami i budą i faktycznie przerwane miałem 2 kable i z dwóch zdartą izolację. Podczas naprawy odpiąłem akumulator. Zalutowałem kable, podpiąłem akumulator i podczas sprawdzania wszystko działało. Następnie odpiąłem jeszcze raz akumulator aby zaizolować pozostałe 2 kable. Wszystko złożyłem i ponownie podpiąłem akumulator. Teraz zamykając samochód z pilota zamykają mi się wszystkie drzwi prócz od kierowcy i nie działa mi ten przycisk wewnątrz samochodu do zamykania/otwierania drzwi ale tylko do drzwi kierowcy (pozostałe się zamykają), natomiast zamykając samochód z kluczyka zamykają się wszystkie drzwi. I teraz nie wiem co może być przyczyną. Może jakieś błędy złapał albo bezpiecznik wysiadł (przed naprawą wszystkie bezpieczniki były sprawne) ? Samochód to Audi A4 Avant B6 z 2003 r. Dziękuje za wszelką pomoc. Pozdrawiam
  5. Na imię mam Artur i jestem z Częstochowy. Witam wszystkich na forum.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.