-
Problem z ustawieniem radia.
Ja tej konwersji nie robiłem, już takie kupiłem. Czyli trzeba dać komuś kto dobrze to ogarnie.
-
Problem z ustawieniem radia.
Mała poprawka, głóśniki są B&O
-
Problem z ustawieniem radia.
Palnąłem głupotę bo nie miałem jak sprawdzić, strzelałem z głowy, a auto zabrała druga połówka. Tak masz rację jest B&O, a MMI mam duży wyświetlacz, ma srebrną obramówkę i w ustawieniach jak byk jest napisane Harman.
-
Problem z ustawieniem radia.
Głośniki są Harman-kardon więc podejrzewam, że jest takowe radyjko, choć nie wiem gdzie dokładnie to sprawdzić. Ja już kupiłem takie auto więc też nie wiem czy dobrze była zrobiona konwersja. Dziwne, że nie da się tego zrobić z konsoli aby nie wskakiwało z automatu na fale 106,8. Tak jest za każdym razem.
-
-
Problem z ustawieniem radia.
Posiadam autko z USA. Mam taki problem, ze po przełączeniu na radio (motylkiem), włącza sie na fala z d..py. Nie wskakuje ostatnia słuchana stacja tylko jakby fala bazowa. . Po naciśnięci na na numeryczna konsole wchodzi bez problemu ulubiona stacja. Ktoś miał taki problem? ?
-
Audi Connect myAudi w Audi A4 B9
Zachciało się auta z USA ??? Dobrze, ze zapytałem bo już przymierzałem się do wykupienia audi Connect. ??
-
Audi Connect myAudi w Audi A4 B9
Cześć. Przeczytałem cały wątek i jest mało informacji na temat aut sprowadzanych z USA. Akurat posiadam taki egzemplarz i chciałbym miec navi z GE i połączenie audi connect( nie mam kodu i zastanawiam się czy jest sens go miec). Da radę to ogarnąć w miarę odpowiedni sposób? Wiem, ze u kolego Deniro jest taka opcja ale nie wiem jak z autami z USA. Czy zostaje tylko opcja w ASO?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Piotr, Łuszczanowice gmina Kleszczów. Witam wszystkich forumowiczów. Jestem właścicielem audi a4b9 rocznik 2017 z USA o mocy 333KM. Mam nadzieje, ze dzieki Wam bede mógł rozwiać kilka zagwozdek związanych z tym autem.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów i forumowiczów tegoż klubu w nowym 2013 roku. Zarejestrowałem się aby móc przejrzeć wasze forum a także zadać wam użytkownikom ( Ekspertom ) parę pytań co do modelu A4.
gawon99
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta