Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z ustawieniem radia.


gawon99

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam autko z USA. Mam taki problem, ze po przełączeniu na radio (motylkiem), włącza sie na fala z d..py. Nie wskakuje ostatnia słuchana stacja tylko jakby fala bazowa. . Po naciśnięci na na numeryczna konsole wchodzi bez problemu ulubiona stacja. Ktoś miał taki problem? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2022 o 18:58, wrclaguna napisał(a):

Jakie RADIO ? DELPHI ? HARMAN ?
Dobrze zrobiona konwersja ?

Głośniki są Harman-kardon więc podejrzewam, że jest takowe radyjko, choć nie wiem gdzie dokładnie to sprawdzić. Ja już kupiłem takie auto więc też nie wiem czy dobrze była zrobiona konwersja. Dziwne, że nie da się tego zrobić z konsoli aby nie wskakiwało z automatu na fale 106,8. Tak jest za każdym razem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B9 nie było głośników Harman Kardon tylko B&O. Jeżeli masz B&O to na maskownicach głośników pisze B&O.

 

Radio sprawdzisz po numerze w ustawieniach MMI lub po wyglądzie. Jeżeli masz małą nawigację, to masz MMI Delphi,  jeżeli masz dużą nawigację to masz Harman.  Duża nawigacja ma srebrną obramówkę wyświetlacza. Mała nawigacja ma czarną plastikową obramówkę wyświetlacza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

W B9 nie było głośników Harman Kardon tylko B&O. Jeżeli masz B&O to na maskownicach głośników pisze B&O.

 

Radio sprawdzisz po numerze w ustawieniach MMI lub po wyglądzie. Jeżeli masz małą nawigację, to masz MMI Delphi,  jeżeli masz dużą nawigację to masz Harman.  Duża nawigacja ma srebrną obramówkę wyświetlacza. Mała nawigacja ma czarną plastikową obramówkę wyświetlacza.

 

Palnąłem głupotę bo nie miałem jak sprawdzić, strzelałem z głowy, a  auto zabrała druga połówka. Tak masz rację jest B&O, a MMI mam duży wyświetlacz, ma srebrną obramówkę i w ustawieniach jak byk jest napisane Harman. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gawon99 napisał(a):

Głośniki są Harman-kardon więc podejrzewam, że jest takowe radyjko, choć nie wiem gdzie dokładnie to sprawdzić. Ja już kupiłem takie auto więc też nie wiem czy dobrze była zrobiona konwersja. Dziwne, że nie da się tego zrobić z konsoli aby nie wskakiwało z automatu na fale 106,8. Tak jest za każdym razem. 

Mała poprawka, głóśniki są B&O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Problem może leżeć tak jak kolega już wyżej napisał w konwersji. 

Ja tej konwersji nie robiłem, już takie kupiłem. Czyli trzeba dać komuś kto dobrze to ogarnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...