Treść opublikowana przez WormsCrew88
-
Spoty Olsztyńskie
Kiedy następne spotkanie? Dawno mnie tu nie było.
-
czy wykasowanie bledow dopiero zadziala?
Miałem kiedyś taki problem wynikał z błędnego podłączenia czujników.
-
Czy jesteś szczęśliwy , że posiadasz Audi ?
Jestem szczęśliwy a będę jeszcze bardziej zadowolony jak wymienię swoją 3 na a4
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Kiedy następny też bym podjechał??
-
[ALL B5] Jęczenie i pykanie przy skręcaniu nowa pompa nowe przewody magiel i płyn pomocy!
Może dolej płynu bez niego też skrzypi. Czasami warto zacząć od najprostszych rzeczy.
-
problem z tylną wycieraczką
Miałem to samo w A3 smarowanie pomogło.
-
Czy stoujecie jakieś domieszki do diesla w zimie?
Czyli jak nigdy nie użyłem warto spróbować bo mogę być zdziwiony?
-
Uruchomienie klimy
Sprawdź bezpiecznik ja się kiedyś doszukiwałem po warsztatach mówili o kompresorach itd a żebyś widział moje zdziwienie jak teść wymienił mi bezpiecznik.
-
Wrażenie że skacze koło
U mnie to samo dodam że coś dziwnie stuka w kole a amory sprawdzałem i są oki.
-
Czy stoujecie jakieś domieszki do diesla w zimie?
Nigdy nic nie dolewałem ale i dużych mrozów nie przeżyłem a autko w garażu ale nie raz słyszałem że warto.