-
pomoc przy radiu
wiatam,jestem świeżym użytkownikiem B5 mam wmontowane radio AUDI BETA takie cóś i tu moje pytanie chciałbym je zmienić na coś innego ale oryginalnego co moge wmontować żeby działało bez problemów i przy okazji fajnie wyglądało?może coś takiego Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.szalalala.neostrada.pl/concert/cp1.jpg bo o dużym radiu podejrzewam że niema mowy,dodam że mam 95r i bez klimy
-
pomocy przy radiu
wiatam,jestem świeżym użytkownikiem B5 mam wmontowane radio AUDI BETA takie cóś i tu moje pytanie chciałbym je zmienić na coś innego ale oryginalnego co moge wmontować żeby działało bez problemów i przy okazji fajnie wyglądało?może coś takiego bo o dużym radiu podejrzewam że niema mowy,dodam że mam 95r i bez klimy
-
Słabe grzanie nawet na HI ! Jaka przyczyna ?
mi się wydaje że klapki klimatronika się zacinają,u mnie w b5 po przejechaniu ok 3-4km na obrotach ok 2000 już wieje cieplutkim!
-
vag com pomocy
Witam chce kupić INTERFEJS do swojej b5 jak możecie coś doradzić żeby dawało rade to będę wdzięczny;D VAG COM KKL OBD2 USB BLACK VW AUDI SEAT SKODA (2925082002) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. może coś takiego
-
Pomarańczowy komunikat (symbol) kółeczka w nawiasach na Fisie??
dla polaka nic trudneg;D jak dojdziesz do wtyczek
-
Serwis audi we Wrocławiu lub okolicy
http://a4-klub.pl/serwisy-samochodowe-36/auto-naprawa-wroclaw-258413/#post3262823
-
a4 licznik nie działa;/
PyRaS widze że coś wiesz w tym temacie;D powiedz mi w skrócie czy dużo roboty żeby podpiąć taki licznik u siebie? głównie mi chodzi czy jak go włoże co będzie działać a co nie? domyślam się że komputer nie będzie działał jak powinien
-
Pomarańczowy komunikat (symbol) kółeczka w nawiasach na Fisie??
jak zewrzesz je ze sobą to zgaśnie czujnik zbudowany jest na tej zasadzie.jede przewód połączony z dwoma wtykami.jak kończą się klocki przewód ociera o tarcze (przerywa się) i zapala się kontrolka informująca o złym stanie klocków,tak jest w nowym mondeo!
-
a4 licznik nie działa;/
jak wygląda cyfrowy? wyslij jak mozesz link z aledrogo;D
-
Pomarańczowy komunikat (symbol) kółeczka w nawiasach na Fisie??
czujnik klocków hamulcowych ściągnij koła po kolei,weź kawałek przewodu i w kostce do czujnika zewrzyj,przy którymś kole penie przewód się przerwał
-
a4 licznik nie działa;/
ciężko znaleźć licznik z fis-em do 95r ;D raczej nie wykonalne. A orientujesz się czy od diesla podejdzie?
-
a4 licznik nie działa;/
dzięki za podpowiedź zamówiłem licznik mam nadzieje że będzie działać
-
a4 licznik nie działa;/
AUDI A4 (95-98) Licznik VDO Benzyna 8D0 919 861 CX (2925936155) - motoAllegro u mnie zamontowany jest taki licznik a chce zamontować taki Licznik zegary Audi A4 TDI Pełny FIS (2937769250) - motoAllegro i teraz pytanie co bedzie działac a co nie?
-
a4 licznik nie działa;/
mam 95r 1.6 benzyna pełen golas bez klimy auto kupiłem przypadkowo a że lubie dłubać przy samochodzie chciałbym se zamontować taki licznik;D na moim starym siema nawet temperatury zew.,są tylko zegarek,obrotomierz,prędkościomierz,paliwo i temperatura silnika.
-
a4 licznik nie działa;/
a jak nie mam fis to moge kupić licznik z fis-em?? normalnie będzie działać?
chacko
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta