-
Prośba o analizę błędu 17964 w AWX
no nie 700-800,ale prawie tysiac zł,czyli na nowy jak na razie mnie nie stac tylko zamiennik.CZy jest producent godny polecenia?pozd.
-
Prośba o analizę błędu 17964 w AWX
Witam ponownie odnalazlem przyczyne rozczelnila mi sie rura ,waz od turba do intercolera,z jednej strony szybko zlaczka jest z drugiej opaska oznaczenie takie jest 8E0145834M .teraz czy aso,czy zamiennik?pozd
-
Prośba o analizę błędu 17964 w AWX
czyli wnioskuje z tego ze jest gdzies nieszczelnosc,ok bede musial w najblizszych dniach to sprawdzic.Jeszcze dodam ze po dodaniu gazu pojawia sie dosc slyszalne syczenie,a nie bylo tego.pozd
-
Prośba o analizę błędu 17964 w AWX
Witam,tak jak w temacie,silnik czasami podczas jazdy ma zaniki mocy jest odczuwalne i pojawia sie błąd 17964.EGR zaslepiony.pozd
-
Radio przerywa przy większej głośności.
Witam,sory ze sie wcinam w temat,panowie ktory pin w kostce do radia jest plusowy a ktory minusowy audi a4b6 ,radio dobre ,jak podepne pod kostke to przycisk swieci w radiu ale radia nie da sie wlaczyc tak jakby prady nie bylo.pozd
-
sprzedaz samochodu
sprzedaz prywatna,na umowie taka sama kwota.pozd
-
sprzedaz samochodu
Witam,dwa dni temu zostal sprzedany samochod,dzisiaj kupujacy zadzwonil ze pekniety jest kolektor i naprawa bedzie kosztowac 400-500 zł i i chce pokrycia kosztow lub zwroi auta.Brat jezdzil i nawet nie wiedzial o tym nie byla to wada ukryta.Jak to wyglada od stronnnny prawnej.?pozd
-
Wykładzina z a4 b7 do a4 b6
Tak wlasne o to mi chodzi,jesli chodzi o kolor to wlasnie nie wiem , bo ich nie ma .,po vinie w ASO chyba beda wiedziec jaki kolor?pozd
-
Wykładzina z a4 b7 do a4 b6
Witam,nie bede zakladal nowego tematu ten jest podobny.Tak wiec w b6 w wykładzinie z przodu przy nogach ponizej lewarka po obu stronach sa takie zaslepki,wyloty plastikowe,to potrzebuje kupic,tylko ne wiem jak to fachowo sie nazywa?pozd.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
audi a4 b6 avant 1.9 tdi 130 awx. witam i pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam,posiadam passata 1.8t b5,a przyciagnelo mnie tutaj oczywiscie kupno a4 b6 najlepiej benzyna kombi.pozd.
wwaldo
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta