Treść opublikowana przez kamil_cabrio
-
Bixenon Xenon od A do Z
OK...A jak chce żeby tylko lampy były oryginale z xenonem i homologacją bo brałem pod uwagę opcję black depo + hid. Ale za ta kwotę kupię używane valeo z D1S. Czy jeżeli kupię takie kompletne lampy to wystarczy że zamienię ze starymi?
-
Bixenon Xenon od A do Z
Witam, Z powodu wypalonego odbłyśnika w jednej z lamp i generalnie słabych świateł chciałbym zmienić moje lampy na xenonowe. Co jest potrzebne do takiego swapa z wyjątkiem oczywiście lamp z przetownicami i żarnikami? Bardzo dziękuję za pomoc!
-
Czujnik fotoelektryczny w liczniku Audi A4 B6 (Kolorowy Fis)
Sorry ze odgrzewam kotleta ale mi tez nie dzialaja te samenprzyciski oraz brzeczyk swiatel. Czy ktos rozwiklal zagadke co jest przyczyna takiego stanu rzeczy?
-
Awaryjne wyciaganie plyty z RNS D
Witam, W jaki sposob mozna wyciągnąć płytę z RNS D skoro po "eject CD" wyskakuje komunikat ze płyty wewnątrz nie ma, a nowej nie ma sily wlozyć? Domyslam się, że coś wewnątrz jest włożone. W jaki sposób mogę to wyciągnąć? Uprzedam pytania: zmieniarki nie mam chyba bo mam a lewym boczku bagaznika czarną skrzynkę ale nie wygląda mi ona na zmieniarkę bo nie ma żadnego opisu ani wejścia Zajrzalem do srodka za pomoca pincety i latarki. Nie ma plyty ale biale plastikowe blokady sa po obydwu stronach CD wewnatrz dlatego nie ma jak wsunac CD. Ma ktos jakis pomysl jak to naprawic?
-
U kogo w okolicach Nowego Sącza mogę zrobić spolszczenie RNS D?
Prosze o usuniecie jednego z tematow bo sie zdublowaly.
-
U kogo w okolicach Nowego Sącza mogę zrobić spolszczenie RNS D?
Czy ktoś z was orientuje się gdzie w okolicach Nowego Sącza mogę zrobić spolszczenie Navi RNS D?
-
Czy ktoś korzystał z usług użytkownika Tom A4?
Czy ktoś z użytkowników korzystał z usług naprawy itp. użytkownika Tom A4? Jakieś opinie?
-
Brak podświetlenia z jednej strony RNS-D
Idzie to zrobic samemu czy komus zlecac? Jesli tak to komu i jakie koszty mniej wiecej?
-
Brak podświetlenia z jednej strony RNS-D
Jest jakas szansa to naprawic?
-
Brak podświetlenia z jednej strony RNS-D
Jest jakas szansa to naprawic?
-
Brak podświetlenia z jednej strony RNS-D
Tak jak w temacie, nie działa mi podświetlenie przycisków z prawej strony. Ma ktoś pomysł jak to naprawić?
-
Nie działa spryskiwacz przód + tył
Udalo mi sie rozebrac i wyjac kostke ale wszystko w dupe bo kupilem pompke z niebieskim zaworkiem polcar czy cos i gniazdo jest moze z 2mm dluzsze co powoduje ze kostka sie nie nasunie. Mial ktos taki przypadek? Jaka pompke w takim razie kupic z wyjatkiem tej z aso.
-
Nie działa spryskiwacz przód + tył
Ok znalazlem ale jak ja zdemontowac od strony maski? Rozumiem ze trzeba sciagac kolo i nadkole?
-
Nie działa spryskiwacz przód + tył
Witam, Czyli wystarczy zdemontować lampę i już mam dostęp?
-
Nie działa spryskiwacz przód + tył
Witam, Mam taki problem. Chciałem spryskać wczoraj szybę w aucie które kupiłem i niestety ale wycieraczki działają ale płyn (jest w zbiorniku) nie spryskuje szyby. Na wstępie rzuciłem okiem na bezpieczniki (nr. 37 oraz 3) wyglądają na dobre. Jak przyciskam manetke to nie słychać w ogóle pompki. Co może być przyczyną, co sprawdzić jeszcze?
-
Zbryzgany olejem silnik AVF
Egr suchy. Wymieniony lejek miarki. Dzisiaj sie wybiore do innego mechanika i zobacze co powie.
-
Zbryzgany olejem silnik AVF
Witam Planuje kupic B6 z AVF ale caly silnik od strony bagnetu jest mocno spocony od oleju lejek od bagnetu jest urwany wiec moze to jwst przyczyna ale czy az tak mocno zbryzgaloby olejem silnik? Olej wyglada na swiezy. Dodatkowo z drugiej strony pod sciana grodziowa tez cos sie poci. Juz usluszalem ze to moga byc przedmuchy i nie bierz ale z kolei ktos inny mowi ze to zbryzgane jak najbarsziej moze byc przez ten bagnet. Jak myslicie wtf?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, Jestem Kamil z Nowego Sącza i pewnie za jakiś czas nabęde A4 B6 avanta-bo takiego szukam. A jak znajdę to kupię