Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jelo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jelo

  1. zgadzam sie w pelni kolego z toba co do tego gdybania a mozesz powiedziec co bylo przyczyna takich objawow skoro jak sam piszesz miales przyjemnosc ogladania tych dwoch sztuk co bylo uskzodzone ? co bylo powdem tych objawow tego skrzypienia sprzegla i to tylko wtedy kiedy sie auto rozgrzeje bo kiedy stoi dluzszy czas tego objawu nie slychac
  2. pawlo 2004 masz typowe objawy dwumasy majlem idetyczne objawy w moim sharanie z 2002 roku kod silnika AUY pozdrawiam jak juz bedziesz po wymianie opisz co nieco czy nie bylo kaplikacji i czy czasem ten walek faktycznei jest wada
  3. czyli kolego wrclaguna uwarzasz ze przyczyna takich obajwow jakie sczegulowo opisal doradca jest walek ktura sei wyrabia ? na moje zaczol bym diagnzoe od docisku i lorzyska oczywiscie po wyjeciu skrzyni bo to przeciesz podstawa
  4. wlasnei tez tak podejrzewam a poeidz mi pawlo 2004 czy miales takie objawy jak ja ze prz zimnym po dluzszym psotoju wciskajc sprzeglo nie bylo niczego slychac dopiero po pzrejchaniu kilkunastu km ? i moja prosba taka jak bedziesz juz po wizycie i jak bys mugl prosze o cenik i koszty naprawy tego ustrojstwa
  5. witam mam ten sma problem co doradca posiadma auto z 2008 roku z kodem silnika caga 143 km powiedz mi dordaca czy uporales sie z tym probemem i jka tak to prosz ebys napsial co to bylo bo mam identyczne objawy
  6. witam mam taki problem w audi a4 2008 caga chodzi o to ze keidy silnik jest zimny i wciskam owy pedal sprzegla nie slcyhac tego zgrzytu dochodzi on tylko wtedy keidy silnik jest rozgrzany co moze byc tego przczyna auto ma jakies 200 tys km nakulane chodzi o hlas podczas claej dlugosci wciskani spzregla dobiegajcy tak jakby zpod maski
  7. witam jestem tu nowy posiadam audi a4 b8 od 3 tygodni caga 2.0 tdi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.