Skocz do zawartości

MoliQ

Pasjonat - Nowicjusz
  • Postów

    6
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoliQ

  1. Ta zaślepka pod przewodami od powietrza ?
  2. Tak sie jeszcze zastanawiam czy problemem nie jest przetarta wiązka idąca do klapy bagaznika od otwierania/zamykania.
  3. Witam. W moim Audi A4 B5 2000r sedan od jakiegoś czasu zauważyłem, że przy otwieraniu zamka ciągle pompuje pompka od centralnego( do momentu odcięcia czasowego). Wszystkie drzwi się otwierają - łącznie z klapką wlewu paliwa. Jednak w tym samym czasie przestała się otwierać tylna klapa bagażnika - brak reakcji na naciśnięcie mikrostyków, tak jakby była zamknięta. Silczniek w tylnej klapie słychać tylko wtedy, gdy otworze klape z kluczyka. Sprawdzałem mikrostyki na klapie i wszystko wygląda ok. Podczas zamykania samochodu wszystko działa poprawnie. Nie słychać także żadnych nieszczelności powietrza. Z tego co wiem w modelach przed liftem klapa jest otwierana także ciśnieniem powietrza. Jak to działa w modelach po 2 lifcie ? Dzięki za pomoc, pozdrawiam !
  4. MoliQ

    miska oleju

    Podpinam się do tematu. Szukam tej miski i niestety brak misek o numerach 058103603b i 058103598b. Czy jest jakaś różnica pomiędzy 058103603b a 058103603? Cena w ASO 850PLN
×
×
  • Dodaj nową pozycję...