Treść opublikowana przez A4.2.5TDI.V6
-
Wydech WM Mugen do Audi A4 B5 1.8 ADR
w takim razie co polecacie?
-
Wydech WM Mugen do Audi A4 B5 1.8 ADR
Witam Panowie Mam pytanie odnośnie wydechu WM Mugen, czy opłacalny jest zakup tego wydechu do ADRa ? I jak z jakością?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
mi pasuje ok 20-20.30
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja również mogę w niedzielę
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
mi również pasuje bardziej niedziela...
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ostry, klepię jedną naklejeczkę
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ostry, jak masz jeszcze te klubowe naklejki to ja jedną chętnie łyknę
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
fajnie było, oby za tydzień również frekwencja dopisała
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pod tym lidlem na Jana Pawła.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jestem za. 19 pod lidlem byłoby ok.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
chętnie, ale w piątek, bo w sobotę i niedzielę lejce idą do szuflady...
-
A4 b5 ADR+ podtlenek LPG by Syllwek
zakładaj alu, bo bida
-
A4 b5 ADR+ podtlenek LPG by Syllwek
jakieś zaparowane masz te lampy z przodu, tak się wczoraj przyjrzałem.
-
A4 b5 ADR+ podtlenek LPG by Syllwek
a masz ten grill z 1 zdjęcia?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
odpowiada komuś jutrzejsza data?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ewentualnie można wyrezać starą wtyczkę pod kierunki do lamp zespolonych, ja tak mam i śmiga
-
[B5 ADR] Sedan 1.8 MOD by Paweł
a czym można by okleić dekory, żeby auto nabrało jakiejś atrakcyjności? bo strasznie szaro w środku jest...
-
[B5 ADR] Sedan 1.8 MOD by Paweł
lepiej w carbon?
-
[B5 ADR] Sedan 1.8 MOD by Paweł
myślę nad oklejeniem lusterek folią stickerbomb, co o tym myślicie?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wracając do tematu. więc ustalamy, sobota 19.00 zatoczka na Jana Pawła. Lista: 1. Paweł 2. markus85 3. ....??
-
A4 b5 ADR+ podtlenek LPG by Syllwek
okleić ? proponuję pomalować w czarny mat. o wiele lepiej to będzie wyglądać.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kolego, śmigaj przez Radom, Kielce. Najlepsza droga i najszybsza.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
piątek/sobota/niedziela?
-
A4 b5 ADR+ podtlenek LPG by Syllwek
http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?227571-B5-ADR-Sedan-1-8-MOD-by-Pawe%B3
-
A4 b5 ADR+ podtlenek LPG by Syllwek
dziwne, pod szkołą nie widziałem chyba żadnego innego a4 oprócz mojego.