Treść opublikowana przez sylwek01_18
-
Słabe ogrzewanie na postoju?
witam mam problem z ogrzewaniem na postoju słabo grzeje zaczyna dobrze dmuchać ciepłem przy wyższych obrotach.? następny problem jest z płynem w zbiorniczku po przejechaniu trasy 30km następnie przy odkręceniu korka płyn kipi a chyba tak nie powinno byc.?
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
no to lipa .. nie mogę narzekać na to auto tylko mam problem z blacharką
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
Witam . posiadam audi a4 b6 i przyznam że nie mile mnie zaskoczyło pod względem blacharki.... a mam pytanie co do wersji s4 czy jest solidniej zrobiona?? z góry dziękuję za odp..
-
wymiana nadkola
witam wymieniał może ktoś tylne nadkola na plastikowe bo nigdzie nie mogę znaleźć takich ???
-
Dziwny problem z migającą lampką świateł awaryjnych
postaram się jutro to sprawdzić .... a miał ktoś już podobny przypadek
-
Dziwny problem z migającą lampką świateł awaryjnych
ciekawe czy ma coś wspólnego ze zmianą radia jutro spróbuje je zamienić
-
Dziwny problem z migającą lampką świateł awaryjnych
aku jest nowy ale zdążył się rozładować ostatnio zmieniałem radio oryginalne na nowe ale nie wiem czy to ma znaczenie a kompa nie podpinałem..
-
Dziwny problem z migającą lampką świateł awaryjnych
Witam mam problem z migającą lampką od włącznika świateł awaryjnych po zgaszeniu samochodu i wyciągnięciu kluczyków zaczyna ona migać potrafi rozładować akumulator co może być tego przyczyną
-
Zbyt duże pobieranie prądu ----> rozładowanie akumlatora-----> problem
witam ja mam problem z włącznikiem świateł awaryjnych bo zapala się i ipo kilku sek gaśnie i znowu tak aż przez noc rozładuje akumulator nie wiem w czym problem....?
-
Cewki zapłonowe wymiana
i właśnie mam dwie takie a dwie takie i teraz nie wiem czy warto jechac po dwie cewki 200 km
-
Cewki zapłonowe wymiana
witam mam pytanie czy da się samemu sprawdzić cewki czy są oryginalne dodam że dwie są czarne a dwie czerwone a do serwisu mam 200km Rzeszów
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
w moim przypadku jest to wina czujnika tak mi sie wydaje bo olej jest cały czas max i nawet nie próbuje juz dolewać bo przypuszczalnie pójdzie w komin
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
zabija wydech moim zdaniem
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Witam wszystkich .. audi posiadam już rok czasu i mam ten sam problem co wszyscy zrobiłem ok 10000km i wlałem 2l costrola. jednego razu po zapaleniu kotrolki nie dolałem oleju bo nie miałem akurat .... a więc pilnowałem stanu na miarce ... i co ciekawe do tej pory zapala sie kontrolka oleju wyciągam miarkę stan jest ok. wkładam miarkę gaśnie kontrolka i tak robię już miesiąc czasu na zimnym silniku stan jest max.. O CO CHODZI? a morze to nie wina silnika tylko wina wadliwego czujnika stanu oleju .?? nie znam sie na tym ale to zauważyłem u siebie i przestałem dolewac tylko pilnuję miarki ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- wyciągnięciem miarki gaszę kontrolkę niskiego stanu oleju dziwne ale tak jest
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Witam mam pytanie związane z odpalaniem auta ponieważ przy większości odpaleń słychać dziwny jargot i tak już od dłuższego czasu ..?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
a jak jest panowie z silnikiem 2.0 FSI bo zastanawiam sie nad podmianą tylko nie wiem czy warto???
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
a jeżeli mam pod maska czerwone i czarne cewki to tez się łapie...? auto mam od niedawna i ktoś pewnie wcześniej wymieniał..
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
a jaki lejesz olej??
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
witam wszystkich mam pytanie typu co ile powinno sie prawidłowo wymieniać rozrząd i oleje w tym silniku??
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
A jak bym wymienił całą odme na nową albo wstawił od b7 zmniejszy to pobór oleju ?? jaki olej będzie właściwy bo zalałem castrol 5w30 a było niby 0w30
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Witam wszystkich. Mam problem z audi jak prawie wszyscy... auto mam od nie dawna .. Przejrzałem kilkanaście str. forum ale tyle tego jest ze dalej nie wiem jak najlepiej rozwiązać problem z olejem . Prosiłbym o konkretne wskazówki i podpowiedzi . Z góry dziękuję