Treść opublikowana przez luki195
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
matka wie ze cpiesz:p
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
1pin masz po stacyjce ---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ---------- a 23 staly prad
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dajesz +12 na pin 1 i 23 w niebieskiej kostce a - na 9 a linia k to pin 28 kostka zielona ---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:21 ---------- i powinno latac ---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ---------- q czemu +12 na pin 30?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
efekt za***isty trza bedzie u siebie takie zalozyc;D- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nikt nie wie o co chodzi z tymi wycieraczkami?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
majstry podlaczylem wczoraj manetke od avanta wszystko pieknie ladnie kierunki dzialaja ale wycieraczki dzialaja tylko na 2 i 3 biegu czasowe w ogole nie chodza jak podciagam manetke do siebie zeby plyn poszedl to plyn idzie ale wycieraczki sie zatrzymuja jak tylko manetke puszcze.. to samo jak w dol podciagam.. podlaczylem zgodnie z oznaczeniami starej manetki- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
oki- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a jesli chodzi o wsad to jak to wyglada?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a powiedzcie mi jak ze zmiana kodowania na tdi jak to wyglada? wystarczy zmienic to na vagu i tarczke przelozyc?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a jak jest sterowany zegarek radiowo to do czego sie go jeszcze podlacza? bo zgluplem teraz;D- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
heheh grubo ---------- Post dopisany at 00:25 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ---------- majstry poszly spac?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tak jakby mrygała.. połyskiwała czy jakoś tak.... ---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:58 ---------- spoko... pytam tylko żeby wiedzieć kiedy kancelarie zaatakować... hehe nic sie nie boj z zusem nie zadzieram dasz maila na pw to jutro bedziesz mial potwierdzenie na nim ja solidna firma jestem za duzo ludu mnie tu zna by sobie za 90 dukatow dobre imie szargac a to czemu jakas grubsza historia?;p- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
U mnie jedyny problem był taki że jak se na maxa odsunąłem fotel kierowcy to chyba niekontakt spowodowałem w kostce pod fotelem... i Airbag świecił cały czas... ale VAGCOM i wywaliłem błedy i teraz jest OK. Kontrolka nie połyskuje jak u niektórych... Ja obstawiam że to jest kwestia jaki ma się sterownik Airbaga... ja mam taki na cztery poduchy u mnie jest na 2 czyli lipa bedzie tak obstawiam, że to kwestia sterownika Airbaga... u Szyby też tak było on też chyba ino 2 poduchy ma... Szyba krzynke nową kupił do swojej fury??? 6biegów?? i swiecila mu poducha?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
U mnie jedyny problem był taki że jak se na maxa odsunąłem fotel kierowcy to chyba niekontakt spowodowałem w kostce pod fotelem... i Airbag świecił cały czas... ale VAGCOM i wywaliłem błedy i teraz jest OK. Kontrolka nie połyskuje jak u niektórych... Ja obstawiam że to jest kwestia jaki ma się sterownik Airbaga... ja mam taki na cztery poduchy u mnie jest na 2 czyli lipa bedzie- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie pomyliles dzialu czasem? moze troszke;p pozno jest;p- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ma ktos na sprzedaz taki licznik?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja tez po piwo poszedlem po tym jak ta dziwke lutownice pozbieralem;D ---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ---------- stary u mnie przy montażu fisa kazdy mogl sie dowiedziec czegos na swoj temat:banan::banan:- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
pojdzie na czesci. kupie nowy z 2 liftu- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
moze procek jednak poszedl:(- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
majstry a ma ktos taki licznik na sprzedaz i zmienilby mi podwietlenie od razu?;D ja juz lutownicy nie dotkne;p ---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ---------- Co nie ma co nie ma :decayed: ---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ---------- To się stało po zmianie tych diód podświetlenia? stalo sie po probie wyjebania diody i wstawienia zarowki od poduszki ---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ---------- po zmianie diod chodzil normalnie Kurde nie wiem co tam sie zjaralo? A nie widać gdzieś scieżek popalonych? po sciezkach nie widac ale miejscami zaczela sie jakby rdza robic na grubszych pinach czy cos w tym rodzaju- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
to powiedzcie czy jest sens naprawiac czy lepiej kupic nowy z b.dobrym fisem i zmienic podswietlenie na biale? ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ---------- nie miałek okazji...??? albo przegapiłem... Ten to chyba jeszcze ze śmiechu płacze, albo nie wie co powiedzieć na temat w jakich ja warunkach pracuję to jest h*j a jak polaczki podlaczyli w basenie podswietlenie na 230V;D- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a no robilem ale juz nie bede bo juz jej nikt nie posklada;) ---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ---------- Co nie ma co nie ma :decayed: ---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ---------- To się stało po zmianie tych diód podświetlenia? stalo sie po probie wyjebania diody i wstawienia zarowki od poduszki ---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ---------- po zmianie diod chodzil normalnie- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
cwiara co myslisz do uratowania?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Błagam Cię, nie mów, że normalną ręczną lutownicą to robiłeś ja jebie ---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ---------- stary ja diody normalna lutownica lutuje;D - Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż