Treść opublikowana przez aniaikamil
-
[B5 AWT] Automatyczna skrzynia biegow
a jesli olej nic nie pomoze to cos moze jeszcze trzeba sprawdzic czy cos. Dzwonilem juz po wielu mechanikach ale jak narazie to boja sie podjac tego choc mowia z gory cene a co do czego dochodzi to sie odwracaja. Gdzie mozna to sprawdzic poleccie mi jakiegos mechanika od automatow. z gory dzieki i pozdro:))
-
[B5 AWT] Automatyczna skrzynia biegow
Mam do was ogromną prośbę, auto gdy jest zimny silnik pieknie rusza do przodu i do tylu, gdy silnik jest cieply to do tylu jezdzi dobrze natomiast do przodu stoi kilka lub kilkanascie sekund lub potrafi sie cofnac czasem, ruszy po kilkunastu sekundach. Prosze poradzic bo co mechanik to inna diagnoza a slyszalem ze koszty moga byc ogromne. Pozdrawiam Klubowiczów!!! Audi 1,8T skrzynia multitronic!! * pamietaj proszę o prefixie [Musashi]
-
[ALL B6] Co oznacza ten kod ?
mam problem z automatyczna skrzynia i na VAG-u pokazuje mi blad:18165[/glow]czy ktos moze wie co on oznacza??? z gory wielkie dzieki
-
[ALL B6] Problem z ruszaniem - skrzynia biegów Automat
Mam do was ogromną prośbę, auto gdy jest zimny silnik pieknie rusza do przodu i do tylu, gdy silnik jest cieply to do tylu jezdzi dobrze natomiast do przodu stoi kilka lub kilkanascie sekund lub potrafi sie cofnac czasem, ruszy po kilkunastu sekundach. Prosze poradzic bo co mechanik to inna diagnoza a slyszalem ze koszty moga byc ogromne. Pozdrawiam Klubowiczów!!!
-
[ALL B6] Gasnie przy ruszaniu!!!
mam problem w Audi A4 1.8T Avant Kombi przy ruszaniu na wzniesieniu gasnie jest w automacie czy ktos moze w tym pomoc??? czy to nie jest moze przyczyna ze mam w nim akumulator o 74ah??nie za duzy jak w takim aucie?? prosze o pomoc :>pozdrawiam klubowiczow
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Radom Witam wszystkich klubowiczow!!! Stalem sie wlasciciewlem A4 Avant z 2002r 1,8T automat