Treść opublikowana przez Boro21
- Zawory
-
Problem z przegubem
Tak jak obstawiałem okazało się zę dwie lewe półosie były prawa jest 23mm dłuższa i już jest dobrze
-
Problem z przegubem
zapewne jutro będzie druga półośka i powinno być dobrze
-
Problem z przegubem
czytałem teraz długości półosi i lewa ma 615mm a prawa 638 i ta moja z prawej też ma 615, więc to zapewne przez to że to lewa półośka a nie prawa na automatycznej śmigałem prawie 3 lata a na tej nie całe 2 tygodnie, ale to już definitywnie wina półosi że nie ta co trzeba
-
Problem z przegubem
u mnie wygląda tak jakby byłą za krótka wystarczy skręcić na maksa i się wypina, albo dokręcić śrubę i też wyskakuje, nie wiem czy to wina półosi ,
-
Problem z przegubem
Witam , niedawno robiłem przekładkę skrzyni automatycznej w audi A4 B5 1.6 na manualną a problem jest taki że ruszyłęm szybciej ze skrzyżowania i zerwało prawy przegub kupiłem nowy przegub i znowu zerwało i druga półoś z nowym przegubem i ciągle zrywa w czym tkwi problem, czy półoś za krótka ?
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
mi dziś też nie pasuje
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
ja też będę
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
bylem z dziewczyna nad wisłą wczoraj a jeśli chodzi o dzisiejszego spota to nie dam rady bo jadę nad jeziorko
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
mi też czwartek pasuje
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
trzeba się kiedy ustawić w taki dzień żeby wszystkim pasowało
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
ja jednak odpadam, dziś nie dam rady
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
ja też wpadnę
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
no fotki można by było zobaczyć
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
ok mi pasuje
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
ja też wpadnę to o której godzinie o 18 ?
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
mi też pasuje czwartek
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
byłem o 18.15 z tomasl91 na galeri mosty i zastaliśmy tylko dziewczyny na aerobiku poczekaliśmy 10 minut i się zawineliśmy
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
ja też wpadnę
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
no to kiedy ten spot ?
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
siemka , kiedy jakiś najbliższy spocik bo z chęcią bym wpadł .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Płock, mam na imię Mariusz, auto jakie posiadam to audi A4 b5 z 1995 roku