Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maseratis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maseratis

  1. Witam. Przegladalem wczesniejsze posty ale chyba mam przypadek dosyc zadki. Posiadam A4 B8 1.8TFSI. Stojac na pochylej jezdni, chcac ruszyc z miejsca, samochod toczy sie do tylu o jakies 10cm a nawet czasem wiecej majac wrzucone D. Boje sie, ze kogos uszkodze stojacego za mna. Problem jest wiekszy gdy stoje na mocno pochylonej jezdni. Dwa razy mi sie zdarzylo, ze chcac uniknac toczenia sie samochodu to tylu, dodalem gazu i auto szarpnelo i zgaslo a innym razem ruszylem z piskiem opon. Gorzej jest gdy musze zawrocic po gorke. Wrzucam R puszczam hamulec a auto toczy sie do przodu o 50cm a nawet metr! Raz prawie uderzylem w stojacy samochod! Zachamowanie auta nic nie daje bo po zwolnieniu hamulca znowu sie toczy az tak jak by zaskakuje i powoli pelza do tylu. Zauwazylem tez, ze jak przyhamuje do 5-8km/h i znowu chce przyspieszyc, wciskam gaz a auto tak jak by nie chcialo przelaczyc biegu albo robi to z opoznieniem. Szarpnie lekko i wtedy mozna jechac Takie zachowania wystepuja przy rozgrzanym silniku i po przejechaniu kilkunastu kilometrow. Bledow nie ma skrzynia czy silnki. Tak mi powiedziano w ASO. Dodam, ze olej w skrzyni wymienialem przy 60tys. a mam teraz 67tys. Widze, ze rozwiazaniem moze sie okazac adaptacja i ewentualne sprawdzenie poziomu oleju. Wymienialem go w ASO Gdansk i nie mam zaufania do nich ale pojade tam i zobaczymy co powiedza. Pewnie "panie jest ok" Najgorsze, ze nie wiem czy jest w Trojmiescie ktos kumaty zeby zajac sie moim autem. Widze po roznych tematach i postach, ze raczej nikogo nie znajde. Zostaje tylko chyba wypad dalszy w Polske i klku dniowe wakace Prosze o wskazowki doswiadczonych w temacie kolegow z forum, pozdrawiam.
  2. Ja w swoim 1.8TFSI multi 160KM najmniej uzyskalem 5.9 l/100 jadac 80km/h i zaliczajac pare postojow na czerwonym. Srednia z 800km w stylu mieszanym i zaliczonym dosyc dlugim korkiem wyszla 8.3l/100. Auto mam od niedawna ijestem zadowolony ze spalania. Przesiadka z diesla udana i mam nadzieje, ze tak zostanie. Tankuje tylko 95 na bp. W trybie S spalanie to juz inna bajka ale tez przyjemnosc z jazdy super. Na P spala okolo 1l/h a na D na swiatlach okolo 1,5l/h.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.