Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kriss82

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kriss82

  1. Ja mam taka sama sytuacje z wyciem koła, ale przy skrecie w prawo, i dzieje sie na delikatnych zakrętach.Gdy jade prosto to nic sie nie dzieje.Tez myslałem ze to moze był łożysko.Sprawdze i napisze
  2. Masz coś ładnie spieprzone...pali duzo za duzo jak na 1.9 tdi Tylko ze trzeba brac pod uwage , ze to automat!!a nie zwykły manual.Jak mowisz ze mam cos spie.... to jak myslisz co to moze byc.Moze jakies sugestie?? [a może nie w tym temacie? nie robimy OT!] - schiller
  3. To ja mam w automacie 1.9Tdi 110km i w miescie mi pali jakies 9-10 litrów.Przy zapaleniu rezerwy zatankowałem 15 litrów i zrobiłem tylko 160km.Ale na pełnym zbiorniku w tamtym roku robiłem jakies 800km po miescie.
  4. Ostatnio zauwazyłem ze mojej autko nie grzeje sie tak jak powinno.Z dnia na dzien grzało sie coraz gorzej.Jadąc do Lublina zauwazyłem ze nie nagrzewa sie do 90st C, przy 10st C na dworze.Pomyslałem ze to moze byc wina termostatu a w związku z tym, wiekszy apetyt mojej niuni na ON.Po przeczytaniu paru postów na różnych forach, wyczytałem zeby sparawdzic na klimatroniku na kanale 49<klimatronic> jaka jest temperatura?Wiec, tak zrobiłem pojechałem do lublina i spowrotem a na kanale 49 pozazuje mi 80st C a na kanale 51 cały czas trzyma stała temperature 90st C, a na desce rozdzielczej na zegarku pokazuje mi równe 90st C poczym, zaraz spada do 80st C.Wiec moje pytanie-->Czy moje autko jest niedogrzane i czy mam wymienic termostat czy sprawdzic czujnik temperatury, bo moje autko na dzien dziejeszy pali jakies 12 litrów. _________________
  5. Nazywam sie Krzysiek jestem ze Świdnika i smigam Audi A4 1.9 TDI w automacie.pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.