Treść opublikowana przez Pablos87
-
Oklejenie grila
- Oklejenie grila
Nie próbowałem niestety napewno łatwiej i dokładniej, męczylem sie obklejając nastepnym razem spróbuje. A powiedzcie jak to sie sciąga? Mi tak wyszło zle nie jest ale idealnie tez trzeba podejsc zeby cos zauwazyc jakies niedociągnienia- [B6 AVF] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI-Czarnula by Pablos87
W koncu dotarł dzisiaj spróbuje ogarnąc grilka ---------- Post dopisany 23-05-2013 at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2013 at 10:05 ---------- Tak to wygląda, z bliska są pewne niedociągniecia ale tragedii nie ma- [B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
Plasti Dipem malowałem tylko obwódki, kratownicy nie polecam malować, bo nie wejdziesz we wszystkie zakamarki puszką, i efekt może być kiepski Pamiętaj tylko, żeby dobrze odtłuścić ramki i żeby nałożyć kilka warstw, pierwsza jest najważniejsza, bo plasti dip jest bardzo rzadki I oto chodziło, Konkretna odpowiedz Dzięki- [B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
Czy tym Plasti Dip-em malowales caly gril czy tylko obwódke bo tez tym bede robił ?- [B6 AVF] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI-Czarnula by Pablos87
Przód nie jest chociaz na pierwszym zdjeciu tak sie wydaje. Rozwazalem to ale jednak odpuscilem nie chce calego czarnego miec- [B6 AVF] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI-Czarnula by Pablos87
zawsze można coś na Wrześni zorganizować Oczywiscie ze mozna ---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:59 ---------- Dokładnie utrzymanie to porażka i rysy strasznie widac na czarnym Jak dojdzie spray to psikne czekają za towarem bo nie mieli akurat. Jak bedzie ogarniete to pokaże foto ---------- Post dopisany 29-04-2013 at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2013 at 12:02 ---------- Foto z nowymy dywanikami i przełącznikiem świateł ---------- Post dopisany 10-05-2013 at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2013 at 11:48 ---------- I szybki sie sciemniły jak było w planach, jak wybierałem folie wydawala sie jasniejsza ,a wyszlo tak troszke ciemno ale trudno juz nic nie zrobie. Lepszej jakosci foty zapodam jak pomaluje grill- Oklejenie grila
Dlaczego? Nie nadaje sie? na zdjeciu cały grill jest dipem czarnym, ale zmieniłem zdanie i zerwałem z OOOO i teraz sa chrom jutro moge dac fotke jak teraz to wyglada dajesz dipa na cały grill a póżniej mozesz go zerwac z kółek AUDI Rozumiem ,ja myslalem zeby okleic wszystko i tylko psiknąc tą odwódke chrom ale chyba faktycznie lepiej wszystko psiknąc i zerwac potem z kółek. Pokaz fotke jak mozesz.- Oklejenie grila
Elegancko to wyszło jednak dla mnie łatwiej bedzie sprayem czsnąc- Oklejenie grila
Dlaczego? Nie nadaje sie?- Oklejenie grila
Ładny efekt ja bez znaczka narazie zrobie i czekam za dipem wciąz- [ALL B6] Montaż / demontaż przycisku ESP
Kurde nie zwrocilem na to uwagi kupując swoją drogą nie spodziewalem sie ze nawet przyciski na desce od anglika sie róznią- [ALL B6] Montaż / demontaż przycisku ESP
Panowie czy są przyciski ESP ale z ugieciem z prawej strony ? bo taki mi przyszedł a nie zwrocilem uwagi od innego audi to jest czy co?- [B6 AVF] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI-Czarnula by Pablos87
I wiekszy Alu to komfort mniejszy pewnie zalezy jeszcze od profilu ale skoro 18 to pewnie wypadaloby niski miec. Za wszystko dzieki- [B6 AVF] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI-Czarnula by Pablos87
17 by mi wystarczylo i lekka gleba ale to w dalszych planach- [B6 AVF] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI-Czarnula by Pablos87
Dzięki Na kolor nie patrzałem przed zakupem, ale fajnie ze czarny trudny w utrzymaniu ale czarny to czarny. W tym tygodniu powinna być ciemna szybka i dzisiaj mi dywaniki dotarły zrobie fote na aucie na czasie. ---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ---------- Zgadza sie Jak bedzie jakis spot to postaram sie wpasc ---------- Post dopisany 25-04-2013 at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2013 at 15:50 ---------- Dziś listonosz mi miły prezent doniósł i dziś sie znajdzie na aucie- [B6 AWX] Black B6 Limo by Animal
gril czarny to chyba najszybszy i najtanszy mod,tez tak zrobie- [B6 AVF] Srebrny Avant heble 320/288
Elegancko z tym wydechem no i alus robi robote na aucie- Gumka od kluczyka
Własnie nie mogłem znalesc dzieki Faktycznie łatwa wymiana w piątek odbiore w ASO i wymienie , z ciekawosci spytalem ile biorą za wymiane i mi babka sie spytala tam kogos i powiedziala 112 zl VW Poznan rozjebali mnie tym na kolana.- Gumka od kluczyka
A jak wygląda wymiana łatwo czy serwis wymieni i czy kasuje za to jak tak to ile?- Gumka od kluczyka
Nie wiedzialem w jakim dzile to napisac. Mam pytanie ile kosztuje gumka do kluczyka w ASO bo mam wytarte oznaczenia a widze ze duzo osób na forum to zmieniało?- Oklejenie grila
Zle sie wyrazilem folie tez łatwo usunąc ale z dipem sam sobie poradze a z folią nie- Oklejenie grila
Dobra propozycja faktycznie i łatwo sie usuwa lepiej niz folia zamówie to i zobacze Dzieki za propozycje.- Oklejenie grila
Szybkie rozwiązanie ale na stałe juz,jak z folią nie wyjdzie to bede musiał tak zrobic. Ktos z forum tak ma? SPRAY STRIP CZARNY HIT! GUMA -400ml jak Plasti Dip (3193419413) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. cos takiego bedzie dobre?- Oklejenie grila
Witam. Wiecie moze kto by mi okleił gril folią czarny mat bez znaczka Audi sam sie tego nie podejme. Moze ktos z okolic Poznania robi takie rzeczy albo ktos z forum. Pozdrawiam. - Oklejenie grila