Treść opublikowana przez marcin_1800
-
[B5 ADR] Szarpanie na 1 biegu oraz stuki przy ruszaniu!
spróbuje zrobić jak mówicie, tylko że ten dźwięk dochodzi z tyłu samochodu..
-
[B5 ADR] Szarpanie na 1 biegu oraz stuki przy ruszaniu!
zawiecha jest dobra. to nie zależnie czy jadę po dziurach czy po prostej drodze, może być coś z pompą paliwa? dość dziwna sprawa, bo tylko slychać przy ruszaniu z 1
-
[B5 ADR] Szarpanie na 1 biegu oraz stuki przy ruszaniu!
to nie jest quattro, zwykła ośka:D wiesz co to może być?
-
[B5 ADR] Szarpanie na 1 biegu oraz stuki przy ruszaniu!
odgrzeje temat. miał ktoś taka sytuację w 1.8 t, przy ruszaniu z jedynki z tyłu samochodu słychać 2 uderzenia. dźwięk można porównać do butelki która obija się o bagażnik, ktoś się spotkał ?
-
potrzebne ori numerki filtrów
do benzyny będzie taki sam numer filtra kabinowego?
-
Audi A4 1.8T 163KM - trzesie i smierdzi benzyną przy odpaleniu.
mi tez ten napinacz się rusza. a jeśli chodzi o ten dźwięk to mi gość powiedział że tak słychać pasek?łańcuch? który jest z drugiej strony silnika
-
Wciśnięcie sprzęgła powoduje wzrost obrotów
trzeba zdjąć pokrywę pod kierownica i nad pedałem sprzędła jest ten czujnik?
-
Audi A4 1.8T 163KM - trzesie i smierdzi benzyną przy odpaleniu.
znalazł ktoś jakiś złoty środek na te trzęsienie? zauważyłem to tez u siebie
-
trójmiasto
mógłbyś podać na priva jakiś adres, numer telefonu?
-
trójmiasto
witam. możecie mi kogoś polecić na terenie trójmiasta kto sprawdziłby mi radio? mam problem z ustawieniem basów i subwoofer mi nie gra ;/ podejrzewam ze może coś jest z wyjściem basowym bo podkręcam bas i nie ma żadnej różnicy przy ustawieniu basu na max i przy minimum
-
perfumy
polecam ten perfum: DOLCE & GABBANA THE ONE MEN dla mnie kozak
-
turbina
właśnie zawsze jezdze przy zamkniętym oknie i ostatnio turbinka zaczęła głośniej pracować, po zakupie prawie nie słyszalny, delikatny dziwek a teraz już normalnie słyszę
-
turbina
jeźdzę na oleju Valvoline 5w-40, żadnych wycieków nie zauważyłem, ani plucia olejem. gwizd jest fajny, tylko zaniepokoiłem się tym ze od kupna auta teraz gwizd jest słyszalny bardziej niż po zakupie
-
turbina
chodzi mi bardziej o rozgrzany silnik.
-
turbina
czy u Was słychać delikatne gwizdanie turbiny w 1.8 t?
-
Zimno leci tylko po ustawieniu na LO
też się nad tym zastanawiałem, bo mam tak samo. nie jestem sam jak widać
-
turbo w gazie
ja też czytałem że to szkodzi, ale założyłem instalacje i jestem zadowolony, nawet bardzo. i mogę śmiało polecić gaz do turbo:D pracuje ładnie i jazda taka sama jak na benzynce ogień z rur
-
Muzyka w naszych autkach
to chyba lepsza nutka Sak Noela jeśli chodzi o teledysk i tu jeszcze jedna dobra nutka do auta
-
turbo w gazie
witam. chciałem zapytać czy dla zagazowanego auta z turbina (w tym przypadku chodzi o audi a4 b6 1.8 turbo 163 km), dobrze jest dla turbiny co jakiś czas pojeździć na samej benzynie? słyszy się często że gaz dla turbo to śmierć, ale ile w tym prawdy to nie wiem. posiadam audi turbo w gazie, przed jazda czekam aż trochę się rozgrzeje, nie gasze nigdy rozgrzanego silnika, po prostu staram się dbać. do chyba 40 stopni od odpalenia auto jeżdzi na benzynie ale staram się nie przekraczać 2 tys obrotów dopóki silnik nie złapie 90 stopni. i właśnie chciałem się dowiedzieć czy dobrze jest dla turbo od czasu do czasu przejechać się na samej benzynie przy rozgrzanym silniku?
-
Problem radio alpine
czy ma może ktoś instrukcje obsługi do radio ALPINE CDA 9812 RB w języku polskim?