-
Metaliczny stuk przy wcisnietym sprzegle
Mysle ze jak by to byl dwumas to by szarpalo delikatnie przy puszczaniu sprzegla, a tak nie jest, wszystko plynnie chodzi. Sprobuje wymienic to lozysko, jak nie pomoze to pozostaje tylko dwumas niestety.
-
Metaliczny stuk przy wcisnietym sprzegle
Tez wlasnie to lozysko podejrzewam. Powinien wlasnie zwrocic a dlaczego tego nie zrobil to nie mam pojecia ;/ takich mamy mechanikow ;/ ehh... szkoda gadac. majster151 dzieki za pomoc Pozdrawiam
-
Jaki jest otwor centrujacy w b7?
Dzieki wielkie
-
jaki klej do uszczelek?
Witam. Potrzebuje przykleic uszczelke na drzwiach, macie jakis godny polecenia klej?
-
Jaki jest otwor centrujacy w b7?
Potrzebuje rozmiar otworu centrujacego w b7, pomoze ktos?
-
Metaliczny stuk przy wcisnietym sprzegle
Witam. Od pewnego czasu jak wcisne sprzeglo to slychac metaliczny dzwiek, jak puszcze halas znika. Bylem u mechanika i wymienil mi lozysko na sprzegle (faktycznie bylo zuzyte), jednak po zlozeniu halas nadal jest ;/ Przy dodaniu gazu i puszczaniu sprzegla czuc takie chropotanie. Dodam ze autem nie szarpie, sprzeglo jest twarde, wiec co to moze byc? Bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam
-
[ALL B8] A4 B8 2.0TDi S line Sportpaket plus.
Autko pierwsza klasa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich i pozdrawiam
ready666
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta