Treść opublikowana przez pawwoz
-
[B5 AFN] Brak spryskiwaczy
Witam Kolega w swojej B5 stracił ostatnio spryskiwacze najpierw tylnej szyby potem przedniej działają tylko na reflektorach, jak próbuje prysnąć na szybę to słychać tylko cykanie z przekaźnika 387. czy to właśnie ten przekaźnik odpowiada za spryski?? bo gdzieś wyczytałem że jest on do świateł. Dodam jeszcze że bezpieczniki są ok
-
[B5 ACK] Pompa paliwa
no troche upłyneło już od ostatniej wymiany filtra:) Ale mam jedno pytanie czy przy zatkanym filtrze albo niesprawnej pompie autko odpali bez problemu na pycha???
-
[B5 ACK] Pompa paliwa
mój dzisiaj wylądował u mechanika bo problem sie powtórzył rano zapalił a po kilku godzinach postoju znowu nic odpalił dopiero na pycha. macie może jakieś pomysły dodam ze akt jest nowiutki i naładowany
-
[B5 ACK] Pompa paliwa
no tak ale od zaszłej zimy niebyło żadnych problemów więc temperatura raczej ma tu ogromne znaczenie. czy może się mylę??
-
[B5 ACK] Pompa paliwa
koledzy z racji podobnych objawów podłączam się do tematu:) dzisiaj rano moja niunia odpaliła normalnie ale po kilku godzinach postoju miałem już problem z powtórnym odpaleniem po kilku próbach wreszcie odpalił (kilka razy przekręciłem kluczyk poczekałem parę sekund i dopiero przekręciłem na zapłon i odpalił Dodam jeszcze że w reszłym roku na zimę miałem podobne problemy.
-
[B5 AHL] Wybór alarmu
Dzięki myślałem że trzeba się bawić w kodowanie i takie tam ale jak wystarczy przełożyć immo to nie ma się co zastanawiać i brać scyzoryk dzięki jeszcze raz
-
[B5 AHL] Wybór alarmu
jak już to wybiorę inny alarm tylko chce sie dowiedzieć czy dużo jest roboty przy wymianie kluczyków na scyzoryki bo jak tak to chyba bardziej opłaca sie wybrać jakiś breloczek
-
[B5 AHL] Wybór alarmu
Witam wszystkich Mam mały problem zamierzam kupić alarm do mojej niuni i rozważam dwie opcje 1 z nowymi kluczykami coś w tym stylu http://moto.allegro.pl/item712926116_alarm_cz_ruchu_cz_uderzenia_syrenka_extra_cena.html 2 albo z dopinanym breloczkiem http://moto.allegro.pl/item712924708_alarm_cz_ruchu_uderzenia_syrenka_suuper_zestaw.html Propozycje wybrałem tylko tak poglądowo i tu właśnie proszę o opinie co lepiej wybrać scyzoryk czy breloczek co jest bardziej opłacalne bo wiem że z kluczykami jest trochę pracy
-
[ALL B5] Uszkodzony wąż
Niestety objemki nie wytrzymują za długo bo tam jest chyba spore ciśnienie
-
[ALL B5] Uszkodzony wąż
To może coś pomyliłem ale jak dzwonił do ASO to podali mu cenę ponad 400 zł dlatego szuka najpierw czegoś za rozsądną cenę
-
[ALL B5] Uszkodzony wąż
Koledzy potrzebuje węza od turbo tego, co idzie do rury w pasie przednim (8D0145828C), Bo kolega jak jedzie to tylko czarny dym za nim i nic więcej szukał, ale nigdzie oprócz ASO go nie ma . Może ktoś ma albo się orientuje gdzie można go dostać :> a i sorki za prefix ale nie znam jego kodu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Od kilku miesięcy jestem posiadaczem ślicznej A4 chciałem się przywitać i pozdrowić wszystkich członków forum