Treść opublikowana przez Mako
-
Spoty wrocławskie
Jutro zaglądnę do swojego to powiem
-
Spoty wrocławskie
Lampa pewnie z anglika, a w prawym jest instalka oryginalnie?
-
Spoty wrocławskie
Instalke mam oczywiście, po prostu kupiłem lampę poliftową z tą "zaślepką"
-
Spoty wrocławskie
Tam jest zaślepka? Nie zauważyłem, jutro wyjmę ja z auta w takim razie i pokombinuje
-
Spoty wrocławskie
Ma ktoś może otwornice albo coś innego czym zrobię dziurę na światło przeciwmgielne tylne w lampie?
-
Spoty wrocławskie
Pany co to za felga (ori audi)? Ile można za to wołać razem z nową oponą 2003r.? PS. Cwiara jutro zawitam do Ciebie tak jak się umawialiśmy
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Na 100%?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zrobiłem upgrade do hebli z S4 B5, jakie felgi 16 wejda pod te zaciski?
-
Spoty wrocławskie
Aż żałuje, że tak późno dotarłem
-
Spoty wrocławskie
Przeca to nie twoja wina
-
Znaczenie ET Felgi
Wie ktoś jakie Felgi 16 podejdą pod heble z S4 B5? Podobno Biedrony z B6 podchodzą, ale nikt nie potrafi potwierdzić w 100%
-
Spoty wrocławskie
We Wrocławiu same paprochy...Wysłane z monopola 24/7 To może coś z okolic?
-
Spoty wrocławskie
Miałby ktoś polecić jakiegoś dobrego machera od tiptroniców z B5 w celu sprawdzenia oleju bądź ewentualnie jego wymiany? Najlepiej w jakimś rozsądnym prajsie
-
Spoty wrocławskie
To tylko dwie osoby dzisiaj? Tez chcialem sie dzisiaj zjawic ;/
-
Spoty wrocławskie
To nie ciężka sprawa tylko Citroen C5 , uwielbia problemyvz elektroniką . Prawie jak królowa lawet Laguna II Przez 8 lat był spokój, samochód całkowicie bez awaryjny, ale niestety sprawy elektroniki to chyba najgorsze (nie wiadomo co się zepsuło)
-
Spoty wrocławskie
Jest to C5 z 2006roku (wybrany przez pryzmat wygody). W aucie na poczatku po deszczu lub myjni szalała cała elektronika (wskazówki opadały podczas jazdy, wszystkie systemy pokazywały niesprawność, automat szarpał, auto ledwo jechało, komunikat STOP), jak postało problemu nie było, teraz jeszcze co jakiś czas niezależnie od pogody błąd zarządzania silnikiem. Machery już wymieniały jakieś kable od komputera, a później i sam komputer, ale to nie pomogło, więc sprawa jest ciężka :/
-
Spoty wrocławskie
Tfu... miało być elektronika
-
Spoty wrocławskie
Znacie Panowie może jakiegoś dobrego elektryka samochodowego z Wrocławia lub okolic? Tatusiowy Citroen odmawia posłuszeństwa.
-
Spoty wrocławskie
Nie ma ktos na sprzedaz jakiegos ladnego kółka 18' lub 17'?
-
Spoty wrocławskie
Autko mojego kuzyna Całkiem ładne, chyba gdzieś zayebał, bo mu zderzak wisiał ostatnio trochę jak dobrze pamiętam Nie chwalil sie
-
Spoty wrocławskie
Autko mojego kuzyna
-
Spoty wrocławskie
Może i ja się pojawię, jako świerzak
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, jestem Marcin, w sobotę nabyłem Audi A4 B5 Avant 2.8 quattro 1999 rok. Mam nadzieję, że pomożecie mi odpicować wozidło Pozdrawiam wszystkich. PS. Ktoś wybiera się w niedziele na Wrocławski cotygodniowy zlocik?