Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mako

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mako

  1. Mako odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jutro zaglądnę do swojego to powiem
  2. Mako odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Lampa pewnie z anglika, a w prawym jest instalka oryginalnie?
  3. Mako odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Instalke mam oczywiście, po prostu kupiłem lampę poliftową z tą "zaślepką"
  4. Mako odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Tam jest zaślepka? Nie zauważyłem, jutro wyjmę ja z auta w takim razie i pokombinuje
  5. Mako odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ma ktoś może otwornice albo coś innego czym zrobię dziurę na światło przeciwmgielne tylne w lampie?
  6. Mako odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Pany co to za felga (ori audi)? Ile można za to wołać razem z nową oponą 2003r.? PS. Cwiara jutro zawitam do Ciebie tak jak się umawialiśmy
  7. Na 100%?
  8. Zrobiłem upgrade do hebli z S4 B5, jakie felgi 16 wejda pod te zaciski?
  9. Mako odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Aż żałuje, że tak późno dotarłem
  10. Mako odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Przeca to nie twoja wina
  11. Wie ktoś jakie Felgi 16 podejdą pod heble z S4 B5? Podobno Biedrony z B6 podchodzą, ale nikt nie potrafi potwierdzić w 100%
  12. Mako odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    We Wrocławiu same paprochy...Wysłane z monopola 24/7 To może coś z okolic?
  13. Mako odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Miałby ktoś polecić jakiegoś dobrego machera od tiptroniców z B5 w celu sprawdzenia oleju bądź ewentualnie jego wymiany? Najlepiej w jakimś rozsądnym prajsie
  14. Mako odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    To tylko dwie osoby dzisiaj? Tez chcialem sie dzisiaj zjawic ;/
  15. Mako odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    To nie ciężka sprawa tylko Citroen C5 , uwielbia problemyvz elektroniką . Prawie jak królowa lawet Laguna II Przez 8 lat był spokój, samochód całkowicie bez awaryjny, ale niestety sprawy elektroniki to chyba najgorsze (nie wiadomo co się zepsuło)
  16. Mako odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jest to C5 z 2006roku (wybrany przez pryzmat wygody). W aucie na poczatku po deszczu lub myjni szalała cała elektronika (wskazówki opadały podczas jazdy, wszystkie systemy pokazywały niesprawność, automat szarpał, auto ledwo jechało, komunikat STOP), jak postało problemu nie było, teraz jeszcze co jakiś czas niezależnie od pogody błąd zarządzania silnikiem. Machery już wymieniały jakieś kable od komputera, a później i sam komputer, ale to nie pomogło, więc sprawa jest ciężka :/
  17. Mako odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Tfu... miało być elektronika
  18. Mako odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Znacie Panowie może jakiegoś dobrego elektryka samochodowego z Wrocławia lub okolic? Tatusiowy Citroen odmawia posłuszeństwa.
  19. Mako odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nie ma ktos na sprzedaz jakiegos ladnego kółka 18' lub 17'?
  20. Mako odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Autko mojego kuzyna Całkiem ładne, chyba gdzieś zayebał, bo mu zderzak wisiał ostatnio trochę jak dobrze pamiętam Nie chwalil sie
  21. Mako odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Autko mojego kuzyna
  22. Mako odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Może i ja się pojawię, jako świerzak
  23. Cześć, jestem Marcin, w sobotę nabyłem Audi A4 B5 Avant 2.8 quattro 1999 rok. Mam nadzieję, że pomożecie mi odpicować wozidło Pozdrawiam wszystkich. PS. Ktoś wybiera się w niedziele na Wrocławski cotygodniowy zlocik?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.