Treść opublikowana przez Mako
- SPOTY OLEŚNICA
- SPOTY OLEŚNICA
-
SPOTY OLEŚNICA
My sie znamy? [emoji15][emoji1] Musiałem odświeżyć głupiego nick'a
-
SPOTY OLEŚNICA
Miło było spotkać oleśniczan i stara gwardie
-
SPOTY OLEŚNICA
Ja mogę się zjawić ze swoim parchem
-
Spoty wrocławskie
Jak jutro w Oleśnicy to i ja bym wpadł
-
Spoty wrocławskie
Poproś ładnie cwiare to Ci pomoże
-
Spoty wrocławskie
Powodzenia życzę
-
Głośniki przód do 400 zł
Ile kosztowała Cię taka zabawa?
-
Rezanie bixenonu
Nie szczelne albo za szczelne
-
B6 DIVISION
Pany ma ktos na zbyciu sterownik o takim numerze: 4z7 907 357 ??? Jeśli tak to prosze o PW
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Ktoś w B5 Avant ma takiego mod'a? Jeśli tak to poproszę o napisanie dokładnie co i gdzie kupić Może być na PW.
-
Spoty wrocławskie
Wiem, dlatego pytam o kogoś innego kto by cos zaradzil :/
-
Spoty wrocławskie
Znacie jakiś zakład gdzie tanio odczytaja Pin immo z licznika S4/wyłączą immo w sterowniku? Cwiara niestety poległ
-
Spoty wrocławskie
musti odpisz na PW
-
Spoty wrocławskie
Na forum jest tylko coś takiego:http://abload.de/img/usarsj0f.jpg Nakleić można to na lampę Musti jeszcze malował je od środka, w wątku o jego aucie możesz zobaczyć jak to wygląda. Ma mi jeszcze napisać jaką farbę do tego użył
-
Spoty wrocławskie
Udał się ten obiadek?
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Lampy wyglądają gicio Szczególnie te kierunki
-
Tłumik sportowy do 2.4 V6
Jakie dokładnie tłumiki (poprosze link) wstawić zamiast katow w 2.8Q APR? Przy tym silniku jest jedna czy dwie sondy?
-
Spoty wrocławskie
To się dogadamy jakoś dzisiaj na spocie, będę trochę później koło 17.30
-
Spoty wrocławskie
Nikt nic? Stawiam czteropak złocistego trunku
-
Spoty wrocławskie
Ma ktoś pomóc przy rozwierceniu rurki spryskiwacza tył w B5? Brak mi potrzebnych narzędzi :/
-
Spoty wrocławskie
Chyba nic do takiej operacji się nie znajdzie Trzeba będzie skoczyć do kogoś znajomego
-
Spoty wrocławskie
Jedna ma delikatne przetłoczenie, ale tez nie idzie. U mnie w domu nawet lutownicy nie ma...
-
Spoty wrocławskie
Jaki sposobem wyłamaliście tą zaślepkę, bo jakoś ciężko to idzie, a nie chce połamać czegoś