Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

d@bi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez d@bi

  1. Sorry kolego, ale żal doopę ściska, kiedy czyta się coś takiego. Najlepiej nie oddychać ( no bo ktoś mógł przejść obok i ... popsuć powietrze ). Nie warto także nic jeść ( zatrute ? ) i w ogóle to wszystkie plagi egipskie spadną nam na głowy. .....Jest kilka teorii... nikt nie wie która prawdziwa... ... A może by tak po prostu cieszyć się przyjemnością z jazdy "pierścienicą" zamiast wyszukiwać sobie problemy ? Jeździłem już kilkoma autami w życiu i nie pamiętam takiego, w którym nie byłoby słychać przelewającego się paliwa. To nie jest błąd - to jest cecha samochodów .... dobrze wyciszonych wewnątrz. W ciężarowym Krazie pewnie tego nie usłyszysz... tam niczego nie usłyszysz ....Sprzęgło i jakieś koło dwumasowe ... w skodzie ponad 220 tysięcy i nie wiem co to jest sprzęgło ... U mnie 210 tys i wyobraź sobie, że ja także nie wiem co to sprzęgło. Cud, w jak to napisałeś "4razy bardziej awaryjnym" aucie ? Każdy samochód można zarżnąć - stąd lepsze i gorsze EGZEMPLARZE. Niemniej ciekawi mnie jednak, skąd taka popularność tej marki, przy (i tutaj się zgadzam) jej cenach. Może więc ja odpowiem za siebie ( w końcu kupiłem ten samochód właśnie po wielogodzinnej lekturze TEGO FORUM ) : płacę więcej przy kupnie i cieszę sie komfortem i bezpieczeństwem. To dla mnie jest najważniejsze. A że trzeba będzie czasami coś dołożyć ? Takie jest życie .... Z poważaniem ....
  2. Powiem tak : zamontowane radyjko wczoraj i raptem jakieś 30 km zrobione po Warszawie bo czasu nie stykało ( a wiesz jak to sie w mieście słucha radyjka ) . Może dzisiaj albo jutro wyjadę gdzieś poza i wtedy oszacuje jak naprawdę to brzmi. Generalnie pierwsze wrażenie całkiem poztywne.Pozdrawiam
  3. Właśnie tego się obawiałem ale jakoś to radyjko trzeba było w końcu zamontować. Ponieważ nie chciałem przewozić go luzem ( np. włożonego między fotel a tunel ) postanowiłem oddać instalację w fachowe ręce. Okazało się, że jednak w tę małą kieszonkę wejdzie radyjko (President Johnny II). Poniżej widać to na fotkach. Sorry za ich jakośc ale ciemno mam w garazu jak w d...e ;(
  4. Rozumiem, że kolega ma na myśli płytki schowek pod kierownicą na książkę. Pytanie teraz czy właśnie tam włożyć radyjko ( ale trzeba usunąć trochę takich sprężynujących występów przytrzymujących rzeczoną książkę ) czy też pod tą półeczką podwiesić radyjko na np. taśmach dwustronnych ( ewentualnie jakieś rzepy ) ?
  5. Witam serdecznie !!! Nabyłem właśnie oczekiwane autko A4 B6 AVF i mam nadzieję, że przy pomocy szanownych kolegów dowiem sie o nim wszystkiego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.