Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

october

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Sprężyna na pierwszej fotce wygląda na ułamaną - jeśli tak jest w rzeczywistości, to nic dziwnego, że fura siedziała niżej. Widzę też talerzyk od B5 ? - zmieniał same springi czy amory też ? Co ma "dziura" do rozmiaru felgi ? - średnica koła jest taka sama (a przynajmniej powinna być) - niezależnie czy 15" czy 19" - to są co najwyżej jakieś milimetrowe różnice... Trzecia sprawa - może niedowidzę, ale na tych fotach są jakby dwie różne sprężyny... - wczytaj się uważnie w tabelki kategorii wagowych i napewno znajdziesz to czego szukasz.
  2. october odpowiedział(a) na rav temat w Audi A4 B7
    Za słabo ciągniesz - trzeba psiknąć WD, rozruszać czym się da, znowu psiknąć i ciągnąć do skutku - po zakończonej operacji wymiany żaróweczki, podleczyć ponadcinane nadgarstki i łyknąć coś na odstresowanie...
  3. Nie no 13-sto letni, wykiełtany diesel, to powinien mieć zawias funkiel nówka, prawie nie śmigany... Co do wiarygodności badania na trzepakach, to najlepiej byłoby przemilczeć temat... Powiem tylko, że niedawno byłem jednego dnia na 6-ciu SKP w okolicy i praktycznie na każdej inny wynik, łącznie z odwrotnym wskazaniem gorszego amora na jednej osi i to nie o 2-3%, tylko w granicach kilkunastu %. Rozrzut wyników od 30 do 85% Jest kilka metod badania m.in metoda Eusama lub Boge, zużycie urządzeń, kalibracja, ciśnienie w kołach itd, itp, wszystko ma jakiś wpływ na wynik. Temat jest rozległy i ogólnie mało kto to ogarnia, a już na pewno nie diagności w SKP... Twój pomiar wygląda kiepsko - duża różnica na przedniej osi - co nie znaczy, że nie można jeździć - można, tylko z głową. Dla bardziej dociekliwych coś do poczytania: http://www.wimad.com.pl/wimad_pliki/articles/2010-11-Metoda_2_w_1_w_praktyce_diagnostycznej.pdf
  4. Niestety Sportline nie występuje w wersji quattro, co może oznaczać, że po zamontowaniu zrobi się motorówka. Może ktoś ma doświadczenie w kwestii lekkiego obniżenia quattro - dla mnie optymalnie byłoby ok. -35mm (zawias 1BV). Ew. jakaś kombinacja Pro-kit + amory Bilstein B8 ?
  5. witam kolegów audi-maniaków. Jestem tu od kilku lat, ale chyba jeszcze nic nie napisałem... Pozdrawiam pasjonatów audi i wszystkiego co śmierdzi paliwem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.