Treść opublikowana przez GRACO76
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja tez sie pisze, zabieram kiełbaski i jestem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja tez sie podłacze Panowie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
widze że zlocik był udany
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam po dlugiej przerwie, pasuje mi ta niedziela, ktora godz?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Moze jednak Bydgoszcz? co Wy na to, oczywiście Toruń mile widziany
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja bardzo chętnie wpadnę ale mi pasuje Bydgoszcz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jutro za bardzo mi nie pasuje ale na chwile moge się pokazać aby poznać towarzystwo. Jak przyjedzie moja znajoma Madzia na pewno sie zjawię :th: narka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:hi:Witam! Jestem tutaj nowy ale chętnie poznam kolegów i Panie Klubowiczki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:th: