Przy zmianie mapsensora trzeba zrobić kalibrację (chociaż kalibracja to za dużo powiedziane) w sterowniku, żeby były poprawne wskazania. To, że nie wpada w awaryjne jest akurat dość zrozumiałe. Wskazania nie są przesuniętą o stałą, także nie można powiedzieć, że jest to 0,3 bara. Przy zadanych 2400 mbar, rzeczywiste będzie ok 470 mbar wyższe.
aNN94, wg VINu Twój samochód jest z 10.96, wtedy był montowany tylko AHU, nie było już 1Z. Co do kół zamachowych to:
1Z jednomas,
AHU do ok 04.97 też jednomas, później dwumas.
ADR dwumas.