Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spx99

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spx99

  1. spx99 odpowiedział(a) na spx99 temat w 1.8T
    dzięki za rade na pewno spróbujemy
  2. spx99 odpowiedział(a) na spx99 temat w 1.8T
    no to nie wiem może i u mnie ten lemforder daje rady a febi daje d*py jutro mam niby z mechanikiem ogarnąć temat to zobaczymy co powie ale i tak czuje że parę setek pójdzie się ...
  3. spx99 odpowiedział(a) na spx99 temat w 1.8T
    No właśnie u mnie jest ten problem tylko że jedna to febi a druga lemorder i na wolnych obrotach mam wyczuwalne wibracje. Tak to właśnie jest jak chce się zaoszczędzić a później i tak wyjdzie 2x drożej ...
  4. spx99 odpowiedział(a) na spx99 temat w 1.8T
    o takiej firmie to ja nawet nie słyszałem
  5. spx99 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam nie wiem czy w dobrym temacie pisze ale pytanie jest następujące czy ktoś z was się orientuje kto produkuje oryginalne poduchy? 8E0 199 379 BG i 8E0 199 382 AH może to jest lemforder? Bo cena w aso powala Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.
  6. O widzisz ślepy jestem wielkie dzięki
  7. Witam pewnie temat już był wiele razy poruszany ale niestety nie udało mi się znaleźć tego czego szukam a chodzi mi o schematy kostek od zwykłych lamp i od bixów więc jeśli ktoś coś wie na ten temat proszę o pomoc
  8. spx99 odpowiedział(a) na spx99 temat w Audi A4 B6/B7
    No właśnie ten okres jest najgorszy u mnie skończyło się na spalonych przetwornicach Valeo 4 pin i też dzwoniłem do gościa z Koszalina i twierdzi że żarówki te co wstawiłem czyli osram cbi nie mają prawa działać bo niby te przetwornice są bardzo wrażliwe na jakieś udziwnienia i poleca aby mu to wysłać on to ogarnie niby za 100 szt o ile jest to to co podejrzewa kupić nowe palniki w aso i niby będzie działać a teraz najlepsze ori osramy w aso 259zł czyli cena dobra dają też gwarancję 2 lat jeśli zostanie to wymienione w warsztacie pytam się ile biorą za wymianę to 500 zł... Aż mnie zatkało i pytam czemu aż tyle a on ze pół przodu trzeba rozebrać itp wtedy powiedziałem mu ze lampy są już wyjęte i chodzi tylko o ich wsadzenie to ich odp że nie wiedzą w jakich warunkach było to demontowane i w jaki sposób i nie wiedzą czy się podejmą....
  9. spx99 odpowiedział(a) na spx99 temat w Audi A4 B6/B7
    no to możesz mieć lipe bo dzisiaj gadałem z jednym gościem i powiedział że podejmie się roboty jeśli przetwornica nie jest zalana ... sam mam już lampy rozebrane i jutro wysyłam to zobaczymy ile będzie mnie to kosztować
  10. spx99 odpowiedział(a) na spx99 temat w Audi A4 B6/B7
    Spoko się okaże
  11. spx99 odpowiedział(a) na spx99 temat w Audi A4 B6/B7
    A ktoś z was regenerowal i orientuje się jak z trwałością?
  12. spx99 odpowiedział(a) na spx99 temat w Audi A4 B6/B7
    Dzisiaj albo jutro wymontuje swoją to zobaczę jaki model bo to pewnie też będzie miało znaczenie przy wycenie naprawy
  13. spx99 odpowiedział(a) na spx99 temat w Audi A4 B6/B7
    Allcar i jeden kosztował 320. A Jeszcze panowie w każdej A4 b6 siedzi ten sam model przetwornicy?
  14. spx99 odpowiedział(a) na spx99 temat w Audi A4 B6/B7
    Przełożyłem żarówke do drugiej lampy i zadziałała więc chyba przetwornica poszła z dymem .... czy lepiej pojechać do jakiegoś speca żeby zobaczył co tam się dzieje?
  15. spx99 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam może ktoś pomoże więc ostatnio zauważyłem że jedna z lamp zaczyna świecić na różowo więc kupiłem nowe żarówki d1s cbi w sklepie a nie na allegro założyłem je i wszystko grało świeciły normalnie, dzisiaj odpalam autko i co widzę że po prawej stronie gdzie żarówka robiła się różowa lampa całkowicie nie świeci... Oczywiście wkurw na miejscu bo żarówki nie mają nawet 3 tyg... czy to możliwe że z jakiegoś powodu padła jedna i to wina żarówki czy raczej bardziej prawdopodobne jest to czego się obawiam czyli spaliła się przetwornica więc jeśli ktoś będzie umiał się sensownie wypowiedzieć to proszę o pomoc. Pozdrawiam i Wesołych Świąt ;-)
  16. Witam Czy ktoś może mi powiedzieć na jakie symbole zwrócić uwagę przy wyborze licznika? Chce zmienić obecny 8E0920 900K RB4 na kolorowy. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
  17. znaczy wiesz jestem już dogadany z mechanikiem i on wszystko ogarnie tylko wolę się upewnić czy to na pewno jest licznik czy może być jeszcze jakaś inna przyczyna i z tego co się dowiedziałem to muszę szukać licznika którego nr jest taki sam albo kończy się na literkę M
  18. Od pewno czasu zapala mi się przy ok 2000 obr/min ciśnienie oleju na FISIE początkowo się przestraszyłem i postawiłem samochód do mechanika olej został wymieniony na nowy. Zostało sprawdzone ciśnienie oleju ( w normie) czujnik od ciśnienia został wymieniony nic to nie dało czujnik od poziomu i temp oleju też był wymieniany i dalej to samo. Podłączyliśmy autko do kompa i program nie widzi błędów a na FISIE świeci czerwona kapiąca oliwiarka dodam jeszcze że nie pali się cały czas, odpalam wszystko jest ok kawałek jadę i się zapala. Mechanik powiedział ze prawdopodobnie padł zestaw wskaźników i FIS pokazuje głupoty. Czy ktoś się z takim czym spotkał? Szukałem licznika ale podobno nie można wsadzić pierwszego lepszego tylko musi się zgadzać nr katalogowy mój ma 8E0920 900K i czy ktoś wie na jakie go można podmienić?
  19. Witajcie Audi a4 b6 '03 1.9 TDI 130 km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.