Treść opublikowana przez bodowp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Odp.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fantowski mam dwie jak potrzebujesz na szybko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam takie coś i osobiście polecam Podkładka magnetyczna''SUNKER'' 15cm.Okazja!!! (3207629046) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak tak dalej pójdzie to i nas zaleje ale przynajmniej nie muszę myć auta To kiedy spotujemy w tym tyg? dawno mnie nie było
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurna ale lało wczoraj w nocy jak jechałem do BB 1h40 jadąc o 3 w nocy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nex bedziesz dzisiaj na spocie? moze sie wyrobie i Ci podrzuce SWRa.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:facepalm:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nex kiedy i gdzie mogę Ci podrzucić SWR`a ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nex odebrałem SWR`a od fantowskiego po niedzieli będę się odzywał i Ci gdzieś podrzucę fantowski auto umyłem bo może było troszkę przybrudzone- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dziś piąteczek ---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ---------- fantowski PW poszło do Ciebie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fantowski antenę będę miał w niedziele, a w przyszły piątek rano jadę w Polskę Poczekam, aż się nex wypowie. Jak się zgodzi to mu go początkiem tyg podrzucę, albo na spocie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry ja mam, pożyczyłem fantowskiemu, jak chcesz podjedź do niego i sobie pożycz fantowski, jest szansa się jakoś ustawić z Tobą w przyszłym tyg. w tej sprawie ?- Wahacze Firmy DACHSTEIN
też sie nad nimi zastanawiam właśnie:kwasny:- Wahacze Firmy DACHSTEIN
wiem, że raczej co tanie to drogie, ale ja raczej 80% to trasa i sens kupowania dużo droższych w pewnym momencie może być nie opłacalna. Wstrzymam się jeszcze, może ktoś się wypowie co ich używał dłużej. dzięki- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
D4NTE dzięki może na weekendzie mi się to uda zrobić BTW. muszę wymienić wahacz... jak by ktoś zerknął http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/wahacze-firmy-dachstein-273605/#post3553257 czy to coś warte- Wahacze Firmy DACHSTEIN
Witam, widziałem gdzieś temat wahaczy do B5 ale nie mogę go zlokalizować Mam do wymiany prawy górny przedni wahacz i zastanawiam się od czy nie kupić sobie takiego mini zestawu żeby mieć już na przyszłość. ( jak posypały się z prawej strony to i z lewej za chwile pewnie też) Wahacze Wahacz Górny Audi A4 A6 VW Passat B5 KPL. (3191538282) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ktoś miał kiedyś doczynienia z tymi wahaczami? warte to co? Ogólnie mam raczej spokojny styl jazdy i staram się obijać co dziury, albo chociaż wolniej przez nie przejechać Pozdrawiam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja też myślałem na początku że to spodszybia gdzieś w okolicach filtra powietrza, gdyż lało mi się na schowek tak jak masz silniczek od nawiewu i był on cały mokry a lało się tak jak pisałem wyżej przez zapchany odpływ klimy Gdy się woda zebrała, podczas skrętu po prostu przelewała się na ten silniczek i kapało z niego po schowku a z tamtąd prosto na dywanik. Bardzo dużo czasu zajęło mi zlokalizowanie tej pierdoły Wysłane z mojego GT-I9300 Bez problemu się dostane do tego wężyka? czy jakieś niespodzianki na mnie czyhają- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyli już dwie rzeczy do sprawdzenia, ale raczej skłaniam się że to coś w podszybiu bo kiedyś po myjce mi tam się polało jak karczerem myłem autko... musze poszukać i popatrzeć jak tam się dostać. dzięki za info Panowie.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kiedyś w Bmw miałem ten problem okazało się że wężyk który odprowadza woda z szyberdachu spadł i lało się po słupku właśnie pod nogi pasażera.. tylko ja nie man szyberdachu...słupki na samej dole też suche- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema, miał ktoś kiedyś taką akcje, po dużych opadach deszczu kapie woda na stopy pasażera? kurde nie wiem czy to uszczelka szyby czy może jakiś odpływ jest zatkany...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry masz dość BMW? inny kolor i:slina:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja bym... co się stało ? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!