Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Phoenix5

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. czyli jak wymieniam zbiornik płynu hamulcowego to kapa ... ?
  2. a niby czemu jestes w czarnej d...pie ?
  3. Witam. Chodzi mi o nazwę nr 8 ... chce wymienić zderzak na nowy ale "to" juz jest wyraźnie wyeksploatowane i nie wiem jak tego szukać. Na etc'e nie jest to opisane. Przynajmniej nie na tej co ja sprawdzałem: "IFI :: Free services". Wkręca sie do tego śrube nr 1 (patrz rysunek) a dokładnie N90638701... Prosze o pomoc...
  4. Phoenix5 odpowiedział(a) na Phoenix5 temat w 1.9TDI
    Masz racje ale z drugiej strony do srodka turba nie wejde: tez nie wiem co kupie i ile pochodzi a w zregenerowanych mam gwarancje ze środek wymieniony na nowy ...
  5. Phoenix5 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Musze wymienić turbo ... nie odrzuca oleju, wyłącza mi ja co chwile, jak wyłącze samochód i ponownie włącze to chodzi ale z minimalna rożnica. Była w czyszczeniu rok temu ale mechanik mi powiedział ze juz kończy sie jej żywotność bo cała cieknie. Ostatnio mi sie pojawia coraz wiecej "wypoconego" oleju na EGR-rze i ODMiE. Turbina juz coraz mniej ciągła zanim pojawiły sie wycieki. 140 i koniec. Przyspieszenie jakby wcale. Nic wiecej nie da sie wycisnąć. No i jestem przed zakupem tzw. zregenerowanej turbinki i chciałem sie was poradzic na co zwrócić uwagę. Na Allegro sa wiadomo droższe i tańsze ja myśle o tej... http://allegro.pl/turbo-passat-b5-audi-a4-a6-1-9-tdi-101-115-km-afn-i4398288330.html... jeśli chodzi o mechanike pojazdową to nie zabardzo jestem w temacie ... Prosze o pomoc ...
  6. Po czym wnosisz ?
  7. Zalana skrzynka z bezpiecznikami przy podszybiu: kompresor, suszarka i po wszystkim. Wszystko działa jak należy. Można zamknąć temat.
  8. Phoenix5 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Wczoraj była porządna burza i po niej nastał problem. Mianowicie OBROTY SIĘ ZAWIESZAJĄ. Żadnej reakcji samochodu na wciskany pedał gazu cały czas 1200 obrotów, trzeba wyłączyć samochód i włączyć i to tez nie zawsze działa. Nie wiem o co chodzi. Z mechaniką samochodową jestem na bakier. Byłem u znajomka co ma VAG i zrobiliśmy diagnozę wyszło error 65535, na forum znalazłem ze to: "1. 65535 (Kody błędów) Uszkodzenie komputera sterującego. Zwarcie z plusem. " Dodaje fotki z VAG: No i moje pytanie: co to znaczy ten błąd; -że sterownik nie działa i się zepsuł bo się zwarł z plusem, -że sterownik nie działa bo jest ciągle na zwarciu i jak się naprawi to będzie działał poprawnie ? Co mam teraz zrobić ? Czy mam wykonać dodatkowe diagnozy VAG-iem ? Czy miał ktoś taki problem ? Proszę o pomoc, nie znam się na tym ... Zaraz dodam filmik jak się zachowuje samochód ...
  9. Phoenix5 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Od tygodnia coś mi zaczęło popiskiwać w końcu znalazłem trochę czasu i znalazłem ale nie wiem co to bo moja wiedza na temat mechaniki samochodów jest znikoma... zdjęcie znalazłem u wujka ... jak tym ruszam to tez właśnie piszczy i coś dzwoni jakby było coś wyeksploatowane: przypomina ten dźwięk rozwalone łożysko... Co to jest ? jak to sie naprawia i jaki mniej więcej będzie tego koszt?
  10. 291

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.