Treść opublikowana przez Mardzieg
-
Jakie amory?
Ok. Czyli mogę śmiało w ten komplet zainwestować rozumiem Dzięki.
-
Jakie amory?
Podepne sie do tematu. Czy komplet Bilstein B12 Pro Kit będzie dobrze chodził na 1BA i feldze 8,5x18" z opona 245/40?
-
Spociki Łódzkie
Możecie polecić jakiegoś dobrego mechanika który ogarnie mi i założy nowy gwint Bilsteina B12 Pro Kit??? Sam się nie biorę bo coś spartole
-
Felgi z B7 do B8...
Tak jak w temacie czy felgi które jeździły na b7, dokładnie ori Ronal 8E0601025AK 8x18" ET43 wejdą do B8????
-
Felga 18" z ET29.
Czyli mogą trzec... Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD
-
Znaczenie ET Felgi
Up........ Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD
-
Felga 18" z ET29.
To właśnie są z A5 i dlatego pytam czy podejdą do A4... Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ---------- To jak to z tym ET29 i B8? Wie ktoś? Czytałem już w kilku wątkach ze takie koła jeżdżą w A4 B8 s-line i nie ma żadnych problemów.
-
Felga 18" z ET29.
Wejdzie takie kolko do A4 B8 Avant? Nie bedzie nic obcierac?
-
Czy 225/45 r17 podejdą do A4 B8?
Pytam bo w zamiennikach dla 225/50r17 ich nie widzę. Dzięki za rady.
-
Znaczenie ET Felgi
Panowie, 18" ET29 8,5j podejdą do A4 B8??? Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD
-
Jaki to typ nawigacji MMI?
No właśnie. Rozumiem z niego ze minimum w A4 powinno być MMI Basic, a Ty mówisz ze nie mam w ogóle MMI. To już nie wiem? Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD ---------- Post dopisany at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ---------- Oczywiście mam na myśli a4 b8. Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD
-
Jaki to typ nawigacji MMI?
Jeszcze raz piszę ze nie , masz Radio CONCERT. Na www mr-fix jest takie zestawienie: Audi A3 8L (1996 – 2003): RNS-D, RNS-E Audi A3 8P (2003-): RNS-E Audi A4 B6 (2000-2004): RNS-D, RNS-E Audi A4 B7 (2004-2007): RNS-D, RNS-E Audi A4 B8 (2007-): MMI Basic Plus, MMI 2G Audi A5: MMI Basic Plus, MMI 2G Audi A6 C5 (1997-2004): RNS-D, RNS-E Audi A6 C6 (2004-): MMI Basic, MMI basic plus, MMI 2G, MMI 3G Audi A8 D3 (2002-): MMI Basic, MMI basic plus, MMI 2G, MMI 3G Audi Q5: MMI Basic Plus, MMI 3G Audi Q7: MMI Basic, MMI basic plus, MMI 2G, MMI 3G Audi R8: RNS-E, RNS-E 2010 Audi TT 8J (2006-): RNS-E, RNS-E 2010 Wynika z tego ze minimum w A4 jest MMI Basic. A u mnie nie ma żadnego MMI? Jak to jest w końcu???? Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD
-
Jaki to typ nawigacji MMI?
Czyli u mnie siedzi MMI Basic? Bo nadal nie łapę. Opis ładny, ale nie odpowiada konkretnie na moje pytanie. Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD
-
Dobrzy chiptunerzy
trzeba dzownic. jak nie odibiera to pozniej i az do skutku... Ok Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD
-
Dobrzy chiptunerzy
jeśli chodzi o MrMotors to urzęduje ktoś z nich na forum czy kontaktować się przez ich www? Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD
-
Jaki to typ nawigacji MMI?
Czyli to jest bez MMI czy MMI Basic? Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD
-
Jaki to typ nawigacji MMI?
Dokładnie Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD ---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:56 ---------- Wiesz jaka to wersja MMI? Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD
-
Jaki to typ nawigacji MMI?
Mam problem z rozszyfrowaniem typu MMI w Audi A4 B8 Typy nawigacji w Audi – Jak je rozróżnić? Najłatwiejszą metodą jest sprawdzenie jakie mamy zainstalowane firmware. W zależności od MMI należy odszukać w ustawieniach MMI informacji dotyczących aktualnego oprogramowania bazowego. Można to znaleźć w głównych ustawieniach MMI. Lista wersji MMI dopasowana do oprogramowania jakie posiada: MMI 2G: SW: XX-XX XX.X.X XXXX MMI 3G Low/Basic: BNav_XX_XXXXX MMI 3G High: HNav_XX_XXXXX MMI 3G+: HN+_XX_XXXXX or HN+R MMI RMC: RMC_XX_XXXXX MMI Mib1: MHIG_XX_XXXX MMI Mib2: MHI2_XX_XXXX
-
Spociki Łódzkie
Ale ja mówiłem o specjalistami a nie o ASO Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD
-
Spociki Łódzkie
Hmmm....a jakoś przyspieszyć tego tematu się nie da?...bez tej regularnosci Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD
-
Spociki Łódzkie
Poszukuje uczynnego specjalisty z vagiem do B8? Znajdzie się ktoś pomocny? Dzięki z góry. Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD
-
Dobrzy chiptunerzy
Niby w Łodzi mamy CompSport, GLab i Vtech... ale chyba jednak wolałbym pojechać na wycieczkę do MrMotors do Wawy A ZTR-Tuning???? Warto? Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD
-
Zimmermann SPORT 288mm = 229zł/szt 312mm =249zł/szt od ręki :))
Ile za klocki Ferodo DS przód 314mm + tył 300mm? Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD
-
Dobrzy chiptunerzy
Co w Łodzi lub okolicach możecie polecić? Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD
-
Jaki zestaw do Avanta 2,0 TDI z 2008 r.?
Ok. Dzięki. Jaki rozmiar będzie odpowiedni: tył i przód? Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD