Treść opublikowana przez dean86
-
1.8 T APU prośba o analizę błędów
-
1.8 T APU problem osłabiony
Witam Od niedawna mam problem z moim A Dokładniej to autu brakuje mocy przy jeździe stałej lub minimalnym przyspieszaniu jest ok natomiast gdy dam (normalnie gazu ) jest takie odczucie dlawienia jakby go zalewalo na początku myślałem że to cewka by kiedyś było podobnie jednak przy odpieciu słuchać ewidentnie że gorzej chodzi Auto rano jest przez chwilę ok po przejechaniu kilkunastu metrów zaczyna szwankowac zdaza się też że na luzie wkreca się normalnie na obroty tylko przy obciążeniu, jechaniu jest gorzej Choć dziś jak auto było już rozgrzane na luzie czuć było terkotanie że nie płynie wchodzi na obroty Znajomy podpiol pod kompa takie coś wyszło
- Przewód od kolektora dolotowego
-
Wąż przewód podciśnienia
-
Koszt wymiany plecionki
Ktoś wymieniał w warsztacie Jakie są koszta?
-
Lampy Depo czy Tyc?
To się nazywa odpowiedź
-
Lampy Depo czy Tyc?
Jak w temacie które wybrać
-
Błąd poduszki kierowcy siedzenia
-
Odklejajaca się podświetlane jakiś patent?
Dzięki ale raczej z tego nie skorzystam
-
Błąd poduszki kierowcy siedzenia
Witam Mama błąd poduszki Nie da się skasować (ponawia się) Jakieś porady?
-
Odklejajaca się podświetlane jakiś patent?
Witam Jak w temacie Jakieś metody na podsufitke?
-
problem z kilmą (nie działa wentylatotr) stłuczka
witam jak w temacie po małej stłuczce (maska lekko pogięta uszkodzony prawy reflektor) i zauważyłem ze nie działa wentylator klimy co może być takim objawem? b5 lift
-
Spalanie LPG w waszych Audi A4 B5 1.8T po mieście
wtryski Hana lato - 10,5 - 11 miasto zima 11-12 oczywiście nie odliczam benzyny która w zimie idzie jak woda wiec realnie wyjdzie trochę więcej
-
AutoGauge Smoke sm peak BOST
wszystko działa okazało się ze było źle podłączone nie było stałego + dzięki za rady wie ktoś może jeszcze czemu w czujniku ciśnienia doładowania są 2 takie same wiązki 2 podciśnienia jak jest tylko jedno wyjście na ten konektor w zegarze?
-
kolejny problem z "cykaniem" (nie gruszka)
olej nie dawno wymieniany mobil 10w40
-
kolejny problem z "cykaniem" (nie gruszka)
witam po wyregulowaniu cięgna od gruszki grzechotka po puszczeniu gazu ustała... natomiast nastał nowy problem od kilkunastu dni po odpaleniach przez chwilkę było słychać cykanie jednak po kilku sekundach ustawało dziś jak wracałem do domu jak podjechałem usłyszałem ze cyka gdy już silnik ciepły :/ wiec jest pogorszenie... cykanie powiedział bym jak zawór tylko czy na pewno? oczywiście wraz z dodaniem gazu przyspiesza cykanie , jest jeszcze jakaś inna opcja co to może być?
-
po puszczeniu gazu " grzechotka" ?
co do dymu to na pewno wypalają sie płyny standard odnośnie syczenia może jakieś podciśnienie nie zostało podpięte? dobrze by było zlokalizować , jakieś błędy?
-
Chip do 1/8T AJL 180km
jeśli mogę polecić no to zdecydowanie V-tech
-
Silnik APU
dzięki już coś wiem czyli jak zwykle są plusy i są minusy:kox:
-
Silnik APU
Mam pytanko odnośnie silnika w mojej A4 "APU bo najwięcej osób z tego co widzę ze mają AEB mogę się mylić ale ogólnie mało sie pisze o APU jak sie ma do AEB i innych silników z góry dzięki
-
co to jest za płytka z wtykiem jak od monitora
a po odłączeniu jakieś strojenie będzie potrzebne?
-
co to jest za płytka z wtykiem jak od monitora
coś takiego... wpięte do jakiegoś czujnika (czerwone kabelki)
-
co to jest za płytka z wtykiem jak od monitora
witam niedawno zauważyłem że mam jakąś płytkę scaloną po maska króra ma gniazdo jak monitory na te piny kabel od tego idzie do tak jakby czujnika na przepustnicy
-
AutoGauge Smoke sm peak BOST
niestety nie pomogło... próbowałem kilka razy i nic...
-
AutoGauge Smoke sm peak BOST
jak w temacie:)