Treść opublikowana przez dean86
-
zakładam gaz ... opinie o częsciach , gdzie umiescić przełącznik gazu?
instalacja założona jak narazie jestem zadowolony fachowo podeszli do sprawy wszystko powiedzieli na temat instalacji co proponują co polecają , założyli przewody 8mm bez pytania wiec widać że nie oszczędzają na czym się da stag - 4, mocniejsze wtryski hana i musi jeździć... i to wszystko w dobrej cenie:naughty:
-
zakładam gaz ... opinie o częsciach , gdzie umiescić przełącznik gazu?
rozumiem ze cup holder to na piciu:) no niestety ja mam coś takiego: klik
-
zakładam gaz ... opinie o częsciach , gdzie umiescić przełącznik gazu?
tak myślałem o tym schowku ,a i owszem nie pale:) w sumie mam zaślepkę w miejscu gdzie jest ASR
-
Jakie świece
a jakie polecacie do gazu 1.8t 150km
-
zakładam gaz ... opinie o częsciach , gdzie umiescić przełącznik gazu?
w poniedziałek oddaje autko do gazu (Stag-4, wtryski Hana, polecają mi reduktor silver) oczywiście butla w koło wlew w klapce ale nie mam pomysłu na umiejscowienie przełącznika gazu na pewno nie chce żeby bardzo sie rzucał w oczy jakiś pomysły?
-
po puszczeniu gazu " grzechotka" ?
u mnie też problem rozwiązany... tylko zająłem sie tym głębiej wyciągnąłem też turbinę , co sie okazało w cześć gorącej czyli wylotowej jest talerzyk od tego cięgna co idzie do gruszki taż miał duży luz wiec od razu zrobiłem i to ale faktycznie głównym problemem jest cięgno duży luz skręciłem, odczuwam że troszkę niżej bierze turbina lepiej autko ciągnie niestety jednym minusem jest blow off przy szybszym przyspieszaniu już prz 2tys obrotów potrafi upuścić powietrze a niestety nie mam regulacji w nim co jest troche denerwujące jak cały czas słychać pss no chyba ze cie delikatnie jedzie to nawet się nie odzywa dzięki wszystkim za pomoc
-
Dziwne dzwonienie i grzechotanie w silniku
mam to samo założyłem kilka dni temu temat http://a4-klub.pl/1-8t-212/puszczeniu-gazu-grzechotka-275883/ w tym temacie jest jeszcze jeden link gdzie było dużo więcej opinii i rozwiązań ja jeszcze z tym sie nie uporałem ale wychodzi no to jak większość mówi na klapkę WG
-
po puszczeniu gazu " grzechotka" ?
tak dokładnie coś takiego.... taki dźwięk jak u Ciebie a po podpięciu mam też błąd związany z czujnikiem N75 jak będę miał auto to nagram bo w tym momencie mam przekładnie w regeneracji:)
-
po puszczeniu gazu " grzechotka" ?
cięgno klapki WG co to znaczy? a raczej co to jest?
-
po puszczeniu gazu " grzechotka" ?
witam mam pytanko w moim a4 1.8t po puszczeniu gazu gdy spadają obroty słychać taką grzechotkę, coś jak w rowerze górskim kręcimy pedałami do tyłu gdy dodam gazu przestaje czy to jakiś czujnik czy samo-napinacz czy coś innego
-
AutoGauge Smoke sm peak - pytanie o podlaczenie
witam mam złożone 2 zegary AutoGauge Smoke sm peak - ciśnienia doładowania i temperatury spalin , chce zmienić miejsce zegarów oraz podłączenie gdyż poprzedni właściciel nieprofesjonalnie to założył i kable są na wierzchu, i nie wszystko jest podłączone wiec ogólnie chciałem to przepatrzyć wiec jak była by możliwość przesłania tych 2-uch instrukcji będę bardzo wdzięczny, oraz mam pytanie przy włączeniu zegary piszczą czy jest możliwość tego wyłączenia pozdrawiam [email protected]
-
wahacze B5 Master Sport germany ?
zakładał ktoś coś takiego? WAHACZ WAHACZE AUDI A4 A6 PASSAT B5 MASTER SPORT (3216750154) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
szybkie pytanie i "tykanie" - Krokowy?
dzięki Panowie
-
tykanie , cykanie co to
co za tykanie http://a4-klub.pl/1-8t-212/szybkie-pytanie-tykanie-krokowy-273412/
-
co za tykanie
pytanie kto wie- http://a4-klub.pl/1-8t-212/szybkie-pytanie-tykanie-krokowy-273412/#post3549478
-
szybkie pytanie i "tykanie" - Krokowy?
mam pytanie odnośnie tego silnika 1.8t chodzi mi o "tykanie" z prawej strony pod maska usłyszałem ze to krokowy czy to prawda? ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- dokładnie tu po plastikiem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Witam mam ogromną prośbę do Was chodzi mi o Niesamowita Audi A4 Avant Lift (3204225742) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. o oglądnięcie autka - auto stoi w Biłgoraju jeśli miał by ktoś nie daleko będę bardzo wdzięczny pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam mam na imię Daniel jestem z Krakowa , nie posiadam na tą chwile samochodu sprzedałem moje cacko pod koniec ubiegłego roku a był to CRX , miałem go ponad 3 lata żal było sprzedawać ale chyba nadszedł już ten czas żeby kupić coś większego. Pocątkowo miało to być Audi a3 jednak chyba to będzie a4 przynajmniej mam taką nadzieje:) Pozdrawiam