Treść opublikowana przez qtper
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jeśli w pracy nie wymyślą soboty chyba nie ....... ok 3.qtper
-
ALL B6] Wymiana głośników - średnice - dystanse
czyli z przodu z dystansami 165 :th: a jak to wygląda z tyłu też dystanse? takie same czy inne ? No i jaka średnica?
-
ALL B6] Wymiana głośników - średnice - dystanse
Witam Troszkę się naszukałem i prawie wszystko do B5 a do B6 mało. Mam kilka konkretnych pytań. Chcę zmienić głośniki. Jakie rozmiary są fabrycznie zamontowane? Średnica i głębokość montażu, przód dolne i górne (wysoko tonowe) tył w drzwiach. I poradźcie czy to mi się przyda http://www.allegro.pl/show_item.php?item=336884300&msg sprzedawca pisze, że są odpowiednie zarówno na przód jak i na tył. Czy kupując te dystanse faktycznie przykręcę w miejsce fabrycznych i załatwione mogę dokręcać głośniki w rozmiarze 165mm??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wiem widziałem już, ale VAG-a jeszczy ni ma ;( ale na pewno niedługo będzie :th: narazie spłukany z kasy :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja planuję się zjawić, pierwszy raz :th: auto jest trzeba pokazać liczę po cichu, że ktoś mi język zmieni w FIS na anglika :gwizdanie: pozdro dla wszystkich
-
[ALL B6] Oświetlenie schowka
Nie przyglądałem się tak bardzo jutro otworze to na nowo i sprawdzę [br]Dopisany: 29 Marzec 2008, 21:45 _________________________________________________Tak jak pisałem wrzucam fotki: Objaw - brak oświetlenia w schowku, początkowo myślałem że żarówka padła ale idąc za radą cayenne sprawdziłem siłownik od schowka to było to. Na siłowniku jest włącznik i to on odpowiada za zapalanie światła w schowku. Siłownik nie pracuje światła ni ma 1. Zaślepka znajduje się na bocznej (prawej) ściance schowka, aby ją zdjąć należ odszukać takie małe wcięcie w które ja wprowadziłem śrubokręt płaski i po odgięciu puściły zaczepy. 2.Jak widać w zawiasie brakuje bolca na łączenu elemętów 3.Ja nigdzie pod deską nie znalazłem tego bolca więc użyłem śrubki do połączenia, rozmiar dobrałem tak aby ciasno wchodziła w otwór to może nie wypadnie tak szybko 4.Jak widać oświetlenie działa :th: wystarczy wcicnąć zaślepkę na miejsce i po sprawie Teraz zostało mi czekanie aż się wyłamie bo coś faktycznie ciężko opadają te drzwiczki
-
[ALL B6] Oświetlenie schowka
O kurde Może wymienić siłownik tyko za ile [br]Dopisany: 29 Marzec 2008, 19:46 _________________________________________________A może przesmarować da to coś
-
[B6] listwy na drzwi styl allroad do B6 ??
Tak, ale mi chodzi czy są do B6 robione na ten styl, wiadomo nie oryginalne
-
[B6] listwy na drzwi styl allroad do B6 ??
Witam, Zastanawiam się czy takie listwy można założyć do B6 http://moto.allegro.pl/item336622113_audi_allroad_audi_a6_listwy_drzwiowe.html Chodzi mi o to czy są robione listwy na ten styl jak allroad, wydaje mi się że gdzieś w necie widziałem taką fotke Ma ktoś wiedzę na ten temat??? Ja bym sobie takie zapodał
-
[ALL B6] Oświetlenie schowka
To muszę jeszcze sprawdzić czy mi powoli opada [br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 20:35 _________________________________________________Zrobione Jednak nie żarówka tylko właśnie ten bolec przy siłowniku wypadł, wkręciłem śrubeczkę i świeci. Cała operacja trwała 5 min wieczorkiem wrzucę fotki może komuś się przyda. Zapytam jeszcze, czy drzwiczki tego schowka powinny opadać samoczynnie (powoli) czy trzeba im pomagać ręcznie, bo u mnie po naprawie po otwarciu zamka trzeba delikatnie im pomóc
-
[ALL B6] Oświetlenie schowka
Witam, Wymieniał ktoś żaróweczkę w schowku? Jak się do tego zabrać żeby nic nie wyłamać na wariata Auto dopiero kupione i zauważyłem że nie świeci więc prawdopodobnie żarówka, właśnie może ktoś wie jaka żeby od razu kupić i wymienić na szybko. óry Może też sprawdzić bezpieczniki tylko że, wtedy coś jeszcze by nie świeciło bo chyba nie ma oddzielnego bezpiecznika tylko na schowek? Z góry dzięki
-
CB radio - w kieszonce pod klimą przy popielnicy - da rade ????
No tu jest kozak, czapki z głów jak to radio działa, zadowolony jesteś? Chodzi mi nie o montaż tylko jakość Johnny II
-
[B5 AJM] Dymienie na zimnym silniku.
Podłącze się do kolegi i zapytam o podobne objawy, nadal szukam auto już właściwie wybrałem czekam na komplet dokumentów, jednak zastanowiła mnie pewna sprawa, sprzedawca po dwóch dniach stania auta bez odpalania zakręcił przy mnie, zapalił na dotyk lecz kiedy poprosiłem o przyciśnięcie pedału gazu (zimny silnik) podobny objaw jak u kolegi biały dymek i trochę na czarno zabarwiło kamyczki na ziemi (takie białe jak na cmentarzach są więc od razu było widać sadzę) Para, ok sam miałem hdi Peugota i diesel ma prawo ale ta sadza ??? Może terz jestem przewrażliwiony bo chcę kupić jak najlepiej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dziękuje kolego za chęci pomocy w oględzinach auta , ale okazało się że tapicerka niebieska i zrezygnowałem z zakupu, mam nadzieję że na następnym spocie się pojawię już jako szczęśliwy posiadacz A4
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mój błąd
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurde już pierwsze niespodzianki, przyjrzałem się na zdjęciu i nadkole z tyłu od strony kierowcy chyba miało przygodę ;([br]Dopisany: 16 Marzec 2008, 11:44 _________________________________________________mam nadzieję że nic poważnego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wieczorem dam znać czy gościowi pasuje godzina, troszkę mam problem z dojazdem muszę się przebić z centrum (Pl. Cyryla) a w niedziele nie łatwo, kuzyn może ze mną podjechać ale o13:00, jedynie taxi... Muszę to wszystko poukładać [br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 15:19 _________________________________________________Ok, dzwoniłem do faceta 15-15:30 podjedzie na owy parking i nie ma nic przeciwko sprawdzaniu auta pod kompa, :> oby było git, jeśli ktoś by jechał na spot przez Pl. Cyryla lub gdzieś w pobliżu to chętnie bym skorzystał chwilowo bez autka do zobaczenia :th:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:th: już widzę jego minę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Który kolor parkingu?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ok, jak zwieje to wiadomo, coś kręci, [br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 13:55 _________________________________________________Chyba nic mu nie powiem bo jeszcze coś wymyśli że mu nie pasuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie nie o której tylko do której, jak długo bo chce się dobrze zgrać z tym sprzedającym dam mu jakiś nawias godzinowy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Super, mam nadzieję że sprzedający da radę na tą godzinę, a do której średnio siedzicie ? I jeszcze nie wiem czy mu powiedzieć co i jak czy zrobić niespodziankę Umówiłem się z nim na telefon dzisiaj wieczorem aby się konkretnie umówić. Thx Musashi Bierz wszystkie gadgety jakie masz :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam, mam takie pytanko do kolegów klubowiczów, od trzech tygodni szukam swojej ukochanej A4 B6 1.9 tdi, latałem po Polsce i tylko na paliwo wydałem bo na miejscu wiadomo , mam jedną w Poznaniu ja jestem z P-ń wczoraj dzwoniłem do gościa i powiedział że może się ze mną spotkać ale dopiero w niedziele, tak sobie myślę a może gościowi wyciąć numer (jeśli nie macie nic przeciwko) umówię się z nim King Cross o 15 i auto pomogła by mi sprawdzić ekipa klubowiczów Kupuje na kredyt, dla rodzinki ma mi posłużyć, nie jestem mechanikiem czyli zielony, a facet jak każdy sprzedający blle blle blle Rozrząd wymieniony na 90 kkm, olej do multi lałem itd, tu jest dla mnie szansa na konkret poradę. Chcę wreszcie dołączyć na dobre do klubu Co myślicie moge wpaść???? To te autko http://moto.gratka.pl/tresc/audi-a4-1-9-diesel-8133872.html?w=c28abd054ce9e4d4&s=2
-
CB radio - w kieszonce pod klimą przy popielnicy - da rade ????
szacuneczek za to, :th: to jest to, w B6 jest dość podobnie więc jak bede miał to autko to właśnie tak zrobię. Niestety wczoraj kolejna klapa auto z zewnątrz ok mechanicznie też ale w środku jak by papierem ściernym ktoś czyścił elementy plastikowe. I gibałem z Poznania do Katowic Za to w niedziele może się uda zupełnie nowe ogłoszenie i na miejscu w Poznaniu.[br]Dopisany: 14 Marzec 2008, 18:21 _________________________________________________http://www.allegro.pl/item323632779_radio_cb_cobra_75_wxst_hurt_myslowice.html myślałem też o takim rozwiązaniu "cobra 75" ale czy takie małe radyjko może być dobre ??? Ma ktoś doświadczenie z tym radiem ? Fajne małe ale jak ma mi szumieć na całe auto to dzięki Praktycznie jestem już zdecydowany na President Walker ale Cobra jest fajna malutka. Może pomoże ktoś podjąć decyzję....
-
CB radio - w kieszonce pod klimą przy popielnicy - da rade ????
Też poproszę