Treść opublikowana przez qtper
-
[B6] Jaki system - przód i tył - jest 800zł
Jak zwykle konkretna pomoc, FORUM A4 Szukam czystego i ciepłego brzmienia bez żadnych pierdów z głośników. Jeżdżę głównie z rodziną i nie rąbie muzą na całą dzielnice Myślę też później o rozbudowie o DVD dla dziecka, ale to powoli. Szukam więc audiosystem :th: mam nadzieję że 800zł starczy (głośniki) Skoro powinienem podpiąć pod wzmacniacz to jaki ?? Taki mały żeby gdzieś schować i nie drogi, może coś z allegro
-
[B6] Jaki system - przód i tył - jest 800zł
Popytam więc o "audiosystem" wystarczy do tego ori radio czy może to wzmocnić jakimś czterokanałowym wzmacniaczem :?:
-
[B6] Jaki system - przód i tył - jest 800zł
INNEGO ?? Ale co ? i Za ile ? Spytam jeszcze, bo tak, z tyłu jest jakiś tam woofer ori i sobie jakoś tam gra. Jednak ja chcę wsadzić w to miejsce jakąś tubę.. no i właśnie.. Czy wystarczy odpiąć te przewody od ori woofera i podpiąć pod wzmacniacz a potem do tuby??? Czy może trzeba jakieś oddzielne wyjście z radia (Chorus mam by Grundig) robić pod tą nową tubę :?:
-
[B6] Jaki system - przód i tył - jest 800zł
Czyli nie kombinować tylko brać Hertza
-
[B6] Jaki system - przód i tył - jest 800zł
Proszę o jakieś sugestie, pytanie jak w temacie. Chcę tak: - cztery głośniki takie same (2 przód, 2 tył) odseparowane - rozmiar 160mm (będą dystanse) - gwizdki tak aby pasowały w ori miejsca Tuba i wzmacniacz, wygłuszenie to osobna sprawa finansowa, zależy mi na samych propozycjach na głośniki w drzwi. Piszcie co u was gra, dawajcie linki z allegro. Jeszcze spytam czy warto zmieniać okablowanie?? Na razie mój wybór padł na takie: http://www.allegro.pl/item361248803_nowosc_2008_hertz_esk165_fv_24gw_dystan_wysylka.html Tylko zastanawiam się czy tweetery wpasują się bez problemu w fabryczne miejsca jeszcze nie rozbierałem boczków. Jaki tam rozmiar się mieści??
-
[ALL B5] Jaka długość wycieraczek ?
Zgodnie z katalogiem od 94r do 99r więc powinny być ok Na priv wyślę Ci typy ramion na które pasują i możesz porównać ze swoimi Do mojej B6 2002r nie pasują Jakość naprawdę ok poczytaj moje komentarze klienci są zadowoleni http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=4906072 530mm http://www.allegro.pl/item359539450_maxmaster_nowosc_plaskie_wycieraczki_530mm_.html 510mm http://www.allegro.pl/item359554199_maxmaster_nowosc_plaskie_wycieraczki_510mm_.html
-
[ALL B5] Jaka długość wycieraczek ?
polecam się dzięki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To ale popy dałem :doh1:
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Też bym se po dotykał Efekt powala Jest jeszcze coś z wyposażenia czego nie masz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A jak frekwencja?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Z wielkim zalem zawiadamiam że ni uda mi sie dojechać ;( pomagam szwagroi przy naprawie ogrodzenia i prace się przeciągną na pewno do wieczora Zależało mi na zVAGowaniu kiery, może następnym razem. Przepraszam wszystkich Udanego spota
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi Dwa dni walczyłem z "trojanem" zrozum, mogłem przeoczyć :doh1:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2008, 12:23 _________________________________________________ok 16,niedziela jestem[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2008, 12:23 _________________________________________________Da radę sprawdzić VAG-iem jaki mam moduł kiery,? oby nie "F"
-
[ALL B6] Drżenie soczewki podczas postoju
u mnie to samo lewa strona
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Do dzisiaj było mi wszystko jedno, niestety awaria w sobotę praca ale za to niedziellla Więc z soboty sie wykreścam sobota niedziela 1.Valdi844 1. Iverson 2.qtper 2. pawełek 3.duluki 3. qtper 4. 4. duluki 5. Musashi 6. ciszek 7.fan_audi 8.[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2008, 18:27 _________________________________________________Godzina
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
tak ale efekt podobny [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2008, 15:53 _________________________________________________to może kiera będzie w standardzie w nowym modelu :>
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Czkam na fotostory :th: taka kiera to mega luta Miałem przymiarkę tutaj: http://www.allegro.pl/item337696542_kierownica_skorzana_audi_rs4_nie_s4_a4_a6_s6_rs6.html zadzwoniłem do gościa i 3k zł dla mnie za dużo jak bym gdzieś używkę dorwał i całość osprzęty tak za 2k
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi Zrób dwie listy sobota i niedziela. Na obydwie wpisz osoby którym wszystko jedno, a potem na sobotę tych co mogą tylko w sobotę z niedzielą zrób tak samo. Zobaczysz która lista będzie dłuższa i tą wybierzemy. Liczy się frekwencja :th:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja tam mogę nawet dwa dni jak będzie dobry scenariusz Sobota, niedziela bez różnicy dostosuję się, mam wolne
-
[B5 AEB] Automat - problem z ruszaniem po zimnej nocy
No widzisz 95% rusza a pozostałe 5% to pewnie olej do wymiany i będzie ok, nie można powiedzieć np. jak się naciśnie "power" w pilocie to telewizor się włączy w 95% przypadków a jak się nie włączy to nic złego zawsze jest drugi "power" na telewizorku :> Z drugiej strony ciekawe jak by odpowiedzieli w ASO rusza-nie rusza Ja zostaje przy tym, że powinien ruszać :th: ale to moja opinia
-
[B5 1Z] Padła skrzynia automatyczna
Ja stawiam na łańcuch http://moto.allegro.pl/item343774374_lancuch_do_skrzyni_multitronik_sprawdz.html podobne objawy jak tłumaczył mechanik przy naprawie skrzyni kolegi, wskaźnik na wyświetlaczu FIS (tam gdzie pokazuje na jakim przełożeniu masz skrzynie) nie wariuje jakieś mruganie albo zapala się kilka przełożeń na raz, np. D,N,R?[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2008, 20:59 _________________________________________________Zadzwoń tutaj : facet naprawdę jest dobry może coś podpowie przez telefon Teo Motors. Automatyczne skrzynie biegów. Myszkowski Teodor tel. 0 61 663 65 65 adres 62-080, Swadzim, Ogrodowa 3 woj. wielkopolskie godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 8-17[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2008, 21:05 _________________________________________________Jak z tą skrzynką pytałeś co jest ?
-
[ALL B5] Jaka długość wycieraczek ?
Skorzystam z okazji i zareklamuję swój handelek jeśli mogę :gwizdanie: http://www.allegro.pl/item346747272_maxmaster_nowosc_plaskie_wycieraczki_530mm_.html
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Mam nadzieję, że na spociku w tym tygodniu uda mi się zgadać o sprawdzenie VAG-iem wtedy zapodam jaki mam model modułu :th: mam nadzieję że nie F Co do jakości jeśli tylko moduł okaże się ok to zaryzykuję i kupię, opiszę jak to wygląda w dotyku :> jak będzie lipa to oddam do sprzedawcy
-
[B5 AEB] Automat - problem z ruszaniem po zimnej nocy
observer Ok, może się wypowiesz chętnie przeczytam :gwizdanie:
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Przepraszam, że odświeżam temat ale nie chciałem nowego zakładać a tu chyba najlepiej zapytam. Znalazłem na alle takie przełączniki http://allegro.pl/item346478569_audi_a4_01_04_przelacznik_zesp_tempomat_nowy_.html - tempomat http://allegro.pl/item346481107_audi_a4_01_04_przelacznik_wycieraczek_nowy_.html - do pełnego FIS Pytanie: są to nie oryginalne części jak myślicie może być problem z podłączeniem? Cena niezła ale jak się namęczę z montażem a potem jakieś jaja będą z odblokowaniem funkcji VAG-iem albo coś to dziękuje poczekam i uzbieram na ori. Miał ktoś do czynienia z nie ori.
-
[B5 ADR] Jaki środek do odgrzybiania klimy ?
Zgadza się bez paranoi ja w poprzednim aucie zafundowałem taki czyszczenie dopiero kiedy samochód miał 5lat (od nowości) inni mówią że przynajmniej co dwa lata sie robi a właściciele takich warsztatów co czyszczą najlepiej co roku by chcieli. Jednak przyznam że po tych 5 latach było czuć troszkę tom klimę taka stęchlizna czy cuś a po zabiegu jak by nowy oddech złapało wnętrze :th: Więc raz na pięć lat mogłem odżałować ale miałem pewność że wydając tą kasę spenetrowali wszystko i znowu na jakiś czas starczy. Dodam że ja wożę małe dziecko więc lepiej dmuchać na zimne, ale fakt bez wariaci [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2008, 20:26 _________________________________________________dodam taki link http://www.autofirmowe.pl/11858,artyku_klimatyzacja_w_samochodzie.html [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2008, 20:37 _________________________________________________Czyli co? profesjonalnie ? Cz puszeczka z allegro lepiej?