Treść opublikowana przez szwabek
-
[ALL B5] Czy springi z benzyny cztero cylindrowca beda do 1.9tdi ??
a jesli waz ze slabszyni sprezynami zaloze nowe gazowki to co w tedy bedzie??
-
[ALL B5] Czy springi z benzyny cztero cylindrowca beda do 1.9tdi ??
A JESLI BYLA BY ROZNICA W MASIE TO CO W TEDY ??
-
mala historia o mojej pracy wykonanej przy moim autku
fotek nie wkleje bo narazie niemam ale jak tylko zrobie to odrazu wkleje
-
[B5 AFN] Obniżenie zawieszenia - problem
moim zdaniem lepiej obizyc cale autko
-
mala historia o mojej pracy wykonanej przy moim autku
wiec moje audi zakupilem jakies 1,5 miesiaca temu odkad go posiadam zdazylem troch rzeczy w nim porobic a mianowicie wymienilem rorzad kpl wraz z pompa , wszystkie filtry ,olej ,wszystkie amorki na gazowki, wymienilem po dwa wahacze na strone, wymienilem wszystkie tarcze i klocki obszylem kierownice i galke skora , zmienilem lampy z przodu od modelu po lifcie, zalozylem nowe zimówki na oryginalne alusy oraz zalozylem nowe na lato tez na alusy tyle ze 16 cali a kapec 205/55r16, zalozylem jeszcze centralny na pilota zmienilem gril na kamei, zalozylem radio wraz ze wzmacniaczem i tuba, teraz czeka mnie zmiana springów na krotsze no i chyba tyle jak cos bede jeszcze zmienial to bede pisal na biezaco Pozdrawiam
-
[ALL B5] Czy springi z benzyny cztero cylindrowca beda do 1.9tdi ??
jak myslicie czy to przeszkadza w b5?? [br]Dopisany: 13 Marzec 2008, 18:03 _________________________________________________chodzi mi o sprezyny obnizajace a konkretnie eibach -30mm pro-kit
-
[B5 AFN] MOJE WOZIDLO
MOJE AUTKO TO A4 B5 1997ROK 1.9TDI 110KM W SEDANIE fotek narazie niemam ale jak tylko bede mial to wrzuce
-
[B5 AFN] Springi
no czy dobre??
-
[B5 AFN] Springi
wlasnie czekam na sprezyny do swojego audika firmy eibach pro-kit -30mm co wy na to ?? co powiecie odnosnie tych sprezyn??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WITAM