-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
pawelwilq90 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZF59JA097759
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
pawelwilq90 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieKNAE351ABL6076777
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
pawelwilq90 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZF48KA101146
-
A4 B9 czy warto?
A czy ma elektryczną klapę,otwieraną nogą da się jakoś rozpoznać?
-
A4 B9 czy warto?
A to ten egzemplarz nie ma żadnych asystentów skoro ten radar w zderzaku jest tylko zaślepką?
-
A4 B9 czy warto?
No ta manetka mnie właśnie zastanawiała.Jestem trochę zaskoczony bo myślałem,że to już jest taka naprawdę pełna,bogata wersja
-
A4 B9 czy warto?
Używany Audi A4 2019 - 105 400 PLN, 99 000 km - Otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL OTOMOTO - nowe i używane samochody i motocykle w Polska Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć czy warto kupić ten egzemplarz? Czy posiada tempomat acc?
-
A4 b9 z kanady
Budżet powiedzmy do 100k mam ale wolałbym mniej wydać,żeby mieć coś na ewentualny serwis, nie mówię tutaj o olejach i filtrach bo to wiadomo
-
A4 b9 z kanady
Ogólnie zderzak spoko,chodzi mi o te obrysówki pomarańczowe,podobno nie da się ich usunąć bez śladu
-
A4 b9 z kanady
- A4 b9 z kanady
Audi A4 2.0 TFSI Quattro Sport S tronic https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/audi-a4-audi-a4-2-0-tfsi-quattro-sport-s-tronic-ID6HbfNZ.html Ogólnie to bym chciał dużo. To jest bliskie mojemu ideału tylko chyba nie ma kamer 360 i nie wiem jak z ambientem,felgi trochę średnie, ale przedni zderzak mi się nie podoba i lusterko z tym kompasem, dla mnie to jest do wymiany- A4 b9 z kanady
Ogólnie chyba ta wersja ma kilka braków i nie jest zbyt bogata co?pawelwilq90 obserwuje zawartość A4 b9 z kanady- A4 b9 z kanady
Witam wszystkich, chciałbym poprosić was o opinię czy warto jechać zobaczyć to auto,bo mi się spodobało ale może ktoś by zerknął jeszcze fachowym okiem,bo mam do przejechania ok.200 km https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/audi-a4-audi-a4-2-0-tfsi-quattro-sport-s-tronic-ID6H5tds.html- Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
proszę o pomoc,nie wiem jaką potrzebuję wielkość,czy z czujnikiem zużycia czy bez?mój vin:WAUZZZ8E64A161127 rok:11/03 1.9 tdi AVF- Czujniki cofania- ciągły dźwięk
miałem identycznie,u mnie czujniki zaśniedziały,musiałem zdrapać z nich lakier ale pomogło,przysłuchaj się czy każdy cyka,jeśli tak to masz prawdopodobnie to samo,aha u mnie jeszcze były bąbelki na tych czujnikach - A4 b9 z kanady