Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelwilq90

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelwilq90

  1. A czy ma elektryczną klapę,otwieraną nogą da się jakoś rozpoznać?
  2. A to ten egzemplarz nie ma żadnych asystentów skoro ten radar w zderzaku jest tylko zaślepką?
  3. No ta manetka mnie właśnie zastanawiała.Jestem trochę zaskoczony bo myślałem,że to już jest taka naprawdę pełna,bogata wersja
  4. Używany Audi A4 2019 - 105 400 PLN, 99 000 km - Otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL OTOMOTO - nowe i używane samochody i motocykle w Polska Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć czy warto kupić ten egzemplarz? Czy posiada tempomat acc?
  5. Budżet powiedzmy do 100k mam ale wolałbym mniej wydać,żeby mieć coś na ewentualny serwis, nie mówię tutaj o olejach i filtrach bo to wiadomo
  6. Ogólnie zderzak spoko,chodzi mi o te obrysówki pomarańczowe,podobno nie da się ich usunąć bez śladu
  7. Audi A4 2.0 TFSI Quattro Sport S tronic https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/audi-a4-audi-a4-2-0-tfsi-quattro-sport-s-tronic-ID6HbfNZ.html Ogólnie to bym chciał dużo. To jest bliskie mojemu ideału tylko chyba nie ma kamer 360 i nie wiem jak z ambientem,felgi trochę średnie, ale przedni zderzak mi się nie podoba i lusterko z tym kompasem, dla mnie to jest do wymiany
  8. Ogólnie chyba ta wersja ma kilka braków i nie jest zbyt bogata co?
  9. Witam wszystkich, chciałbym poprosić was o opinię czy warto jechać zobaczyć to auto,bo mi się spodobało ale może ktoś by zerknął jeszcze fachowym okiem,bo mam do przejechania ok.200 km https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/audi-a4-audi-a4-2-0-tfsi-quattro-sport-s-tronic-ID6H5tds.html
  10. proszę o pomoc,nie wiem jaką potrzebuję wielkość,czy z czujnikiem zużycia czy bez?mój vin:WAUZZZ8E64A161127 rok:11/03 1.9 tdi AVF
  11. miałem identycznie,u mnie czujniki zaśniedziały,musiałem zdrapać z nich lakier ale pomogło,przysłuchaj się czy każdy cyka,jeśli tak to masz prawdopodobnie to samo,aha u mnie jeszcze były bąbelki na tych czujnikach
  12. witam,czy znajdzie się ktoś kto by podjął się naprawy mojego licznika?i fajnie by było jakby był w stanie jeszcze dokonać przeróbki na pełny FIS
  13. dlaczego mi żarówki ledowe przy tablicy poświecą parę dni a potem zaczynaja zyc swoim zyciem tzn.mrugaja,raz sie pali jedna,raz druga i w koncu obie przestaja sie palic.czy ktos wie o co chodzi?
  14. witam wszystkich,urwał mi się razem z ekranem pod silnikiem kawałek wydechu od webasto,czy ktoś się orientuje jaką ma długość i średnicę i gdzie ewentualnie można go kupić?
  15. to bylo dokladnie to co napisal steve69,tylko teraz po naprawieniu strasznie ciezko opadaja dzrzwiczki,dzieki za pomoc
  16. to fajnie,ze sie ze mna zgadzacie:wink: ---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ---------- ale do b5 to za ladne:wink:
  17. panowie beda waszym zdaniem pasowaly do mojej granatowej? ---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ---------- Piękne felgi Audi S-line 5x112. Inowrocław ? Tablica.pl
  18. nie no sam sprawdze te zarowki,ale o schowku juz pisalem ze nie jest przepalona a sie nie wiec pomyslalem,ze to moze jakis bezpiecznik od tych"slabszych zarowek"jest
  19. a co ze swiatlem w schowku? ---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ---------- reflektory mam ksenonowe i troche boje sie tam grzebac
  20. z tylu sie swieca,tylko z przodu nie
  21. nie pala mi sie postojowki i swiatlo w schowku(zarowka w schowku nie jest przepalona,nie wiem jak w postojowkach),jak w temacie,czy to beda jakies bezpieczniki?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.