-
Seat Toledo 1M 2.3 v5
mała aktualizacja Tolek dostał nową (lepszą ) folie na tylne lampy usprawniony układ dolotowy i obklejone halogeny na żółto :] i kilka fotsonów jeszcze taki wykresik wpadł
-
Seat Toledo 1M 2.3 v5
Mała Aktualizacja 7.04.2014 Wrzuciłem w końcu ładne czarne Kratki z A3 Tolek dostał nowe kable i świece Wpadły także boczki w skórze z anglika fotki z przeszczepu Także zawitał nowy Gwint FK dorwałem w dobrej cenie środkową kratkę i jeszcze kilka aktualnych fotek ---------- Post dopisany 16-07-2014 at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2014 at 19:05 ---------- 02/05/14 Tył poszedł trochę w dół 16/05/14 Wpadł stożek K&N 21/05/14 Oficjalny Setup na Lato Tył wyrównany z przodem i dołożone dystanse na przód 15 mm i tył 20 mm Wygląda to tak >> 23/05/14 oklejone lampy tzn tylko białe paski wyszło to tak >> W sumie nic nowego nie doszło ale takie tam fotki aktualne z (w końcu) nowym zdesiem z przodu Dynóvwka
-
Spotkania na drodze
harry również widziany pozdro 600 ;]
-
Spoty Puławskie
i taka frekwencja powinna być zawsze
-
Seat Toledo 1M 2.3 v5
kolego CORNEK miałem okazje łapać się z e30 z 2.5 w automacie i nie dała rady a także e39 w 2.8 no i kilka 2.0 na podwójnym Vanosie 18.01.2014 dzisiaj mały modzik tylnych świateł ponadto doszła jeszcze nowa obudowa silnika (górna) : udało Mi się jeszcze dorwać miskę olejową w dobrej cenie , która czeka na montaż
-
Seat Toledo 1M 2.3 v5
Mały modzik Ledowe podświetlenie Tablicy Małe a Cieszy
-
Seat Toledo 1M 2.3 v5
Nadszedł czas żeby wstawić swój dupowóz A więc Seata Toledo 1M z 1999 Roku o pojemności 2.3 v5 i mocy 150 KM (myślę że na Wiosnę wybiorę się na hamownie , zobaczymy ile wypluje) , Wersja Notch Od ponad 1.5 roku w moim posiadaniu , napędzane PB , nie chce truć go LPG. Auto dosyć ładnie utrzymane , ... wszystkie szyby w oryginale jedyne co do zrobienia to przedni zderzak jest troszeczkę nie wyjściowy (trochę go ogarnąłem ), a to za sprawą Zawieszki chwila zapomnienia przy podjeżdżaniu na parking i ciach :... ;] Tolek dosyć dynamiczny , parę Beemek objechało się na mieście :] Wyposażenie jak w każdej v5 dosyć bogate 4xAirbag Climatronic 4x szyby w prądzie Elektryczne lusterka , podgrzewane i el, składane Centralny Zamek Spryskiwacze reflektorów Abs Eds Skórzana wnętrze przednie fotele podgrzewane i el,sterowane z pamięcią na 3 osoby programowane są także lusterka Ori radio Seat Aura , 8 głośników + Zmieniara na 6 Cd itd... Modyfikację jakie chcę przeprowadzić Lusterka poliftowe zrobione Całkowity przelot zrobione Na wiosnę Zderzak TS Felga Tecnomagnesio Detroit 18 8,5 " Opona 225/40 zrobione Tłumik końcowy Sebring zrobione Kratki z a3 fl podświetlane zrobione Xenon 5000 k zrobione dystanse przód 15 mm, tył 20 mm zrobione Układ Dolotowy K&N zrobione Gwint Ta-Technix obecenie FK Automotive zrobione dysze spryskiwaczy na szybe z octavi zrobione Lampka wnętrza z ambiente ramie aero z golfa skórzane boczki zrobione czujniki parkowania przeróbka lamp na soczewkę zespolone lampy tył zrobione A tu parę fotek 18.01.2014 dzisiaj mały modzik tylnych świateł ponadto doszła jeszcze nowa obudowa silnika (górna) : udało Mi się jeszcze dorwać miskę olejową w dobrej cenie , która czeka na montaż 02.03.2014 wpadło nowe koło na sezon 2014 18 8,5 " 225/40 Mała Aktualizacja 7.04.2014 Wrzuciłem w końcu ładne czarne Kratki z A3 Tolek dostał nowe kable i świece Wpadły także boczki w skórze z anglika fotki z przeszczepu Także zawitał nowy Gwint FK dorwałem w dobrej cenie środkową kratkę i jeszcze kilka aktualnych fotek 02/05/14 Tył poszedł trochę w dół 16/05/14 Wpadł stożek K&N 21/05/14 Oficjalny Setup na Lato Tył wyrównany z przodem i dołożone dystanse na przód 15 mm i tył 20 mm Wygląda to tak >> 23/05/14 oklejone lampy tzn tylko białe paski wyszło to tak >> W sumie nic nowego nie doszło ale takie tam fotki aktualne z (w końcu) nowym zdesiem z przodu Dynóvwka mała aktualizacja Tolek dostał nową (lepszą ) folie na tylne lampy usprawniony układ dolotowy i obklejone halogeny na żółto :] i kilka fotsonów jeszcze taki wykresik wpadł MILE WIDZIANE KOMENTARZE I UWAGI
-
Spoty Puławskie
no właśnie przejeżdżałem i trąbnąłem w ost, chwili , a ty obiboczyłeś się na murku
-
Spoty Puławskie
---------- Post dopisany 16-07-2013 at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany 03-07-2013 at 13:23 ---------- Kowi a Tobie to nie za dobrze w tym LRY?
-
Spoty Puławskie
dzwoniliśmy po Ciebie :] Foto z niedzieli >>> https://www.facebook.com/groups/335400953254873/
-
Spoty Puławskie
- Spoty Puławskie
poszło PW PS: Tomasz Widzę gablota wkońcu kupiona na bogato :]- Spoty Puławskie
1. paput 2. Golfer- Spoty Puławskie
Jak można to i Ja zawitam :] proponowałbym w 23 w Niedziele ;]- Spoty Puławskie
- Spoty Puławskie
Konto
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.