Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Golfer

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Golfer odpowiedział(a) na Golfer temat w Inne marki
    mała aktualizacja Tolek dostał nową (lepszą ) folie na tylne lampy usprawniony układ dolotowy i obklejone halogeny na żółto :] i kilka fotsonów jeszcze taki wykresik wpadł
  2. Golfer odpowiedział(a) na Golfer temat w Inne marki
    Mała Aktualizacja 7.04.2014 Wrzuciłem w końcu ładne czarne Kratki z A3 Tolek dostał nowe kable i świece Wpadły także boczki w skórze z anglika fotki z przeszczepu Także zawitał nowy Gwint FK dorwałem w dobrej cenie środkową kratkę i jeszcze kilka aktualnych fotek ---------- Post dopisany 16-07-2014 at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2014 at 19:05 ---------- 02/05/14 Tył poszedł trochę w dół 16/05/14 Wpadł stożek K&N 21/05/14 Oficjalny Setup na Lato Tył wyrównany z przodem i dołożone dystanse na przód 15 mm i tył 20 mm Wygląda to tak >> 23/05/14 oklejone lampy tzn tylko białe paski wyszło to tak >> W sumie nic nowego nie doszło ale takie tam fotki aktualne z (w końcu) nowym zdesiem z przodu Dynóvwka
  3. harry również widziany pozdro 600 ;]
  4. Golfer odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    i taka frekwencja powinna być zawsze
  5. Golfer odpowiedział(a) na Golfer temat w Inne marki
    kolego CORNEK miałem okazje łapać się z e30 z 2.5 w automacie i nie dała rady a także e39 w 2.8 no i kilka 2.0 na podwójnym Vanosie 18.01.2014 dzisiaj mały modzik tylnych świateł ponadto doszła jeszcze nowa obudowa silnika (górna) : udało Mi się jeszcze dorwać miskę olejową w dobrej cenie , która czeka na montaż
  6. Golfer odpowiedział(a) na Golfer temat w Inne marki
    Mały modzik Ledowe podświetlenie Tablicy Małe a Cieszy
  7. Golfer opublikował(a) temat w Inne marki
    Nadszedł czas żeby wstawić swój dupowóz A więc Seata Toledo 1M z 1999 Roku o pojemności 2.3 v5 i mocy 150 KM (myślę że na Wiosnę wybiorę się na hamownie , zobaczymy ile wypluje) , Wersja Notch Od ponad 1.5 roku w moim posiadaniu , napędzane PB , nie chce truć go LPG. Auto dosyć ładnie utrzymane , ... wszystkie szyby w oryginale jedyne co do zrobienia to przedni zderzak jest troszeczkę nie wyjściowy (trochę go ogarnąłem ), a to za sprawą Zawieszki chwila zapomnienia przy podjeżdżaniu na parking i ciach :... ;] Tolek dosyć dynamiczny , parę Beemek objechało się na mieście :] Wyposażenie jak w każdej v5 dosyć bogate 4xAirbag Climatronic 4x szyby w prądzie Elektryczne lusterka , podgrzewane i el, składane Centralny Zamek Spryskiwacze reflektorów Abs Eds Skórzana wnętrze przednie fotele podgrzewane i el,sterowane z pamięcią na 3 osoby programowane są także lusterka Ori radio Seat Aura , 8 głośników + Zmieniara na 6 Cd itd... Modyfikację jakie chcę przeprowadzić Lusterka poliftowe zrobione Całkowity przelot zrobione Na wiosnę Zderzak TS Felga Tecnomagnesio Detroit 18 8,5 " Opona 225/40 zrobione Tłumik końcowy Sebring zrobione Kratki z a3 fl podświetlane zrobione Xenon 5000 k zrobione dystanse przód 15 mm, tył 20 mm zrobione Układ Dolotowy K&N zrobione Gwint Ta-Technix obecenie FK Automotive zrobione dysze spryskiwaczy na szybe z octavi zrobione Lampka wnętrza z ambiente ramie aero z golfa skórzane boczki zrobione czujniki parkowania przeróbka lamp na soczewkę zespolone lampy tył zrobione A tu parę fotek 18.01.2014 dzisiaj mały modzik tylnych świateł ponadto doszła jeszcze nowa obudowa silnika (górna) : udało Mi się jeszcze dorwać miskę olejową w dobrej cenie , która czeka na montaż 02.03.2014 wpadło nowe koło na sezon 2014 18 8,5 " 225/40 Mała Aktualizacja 7.04.2014 Wrzuciłem w końcu ładne czarne Kratki z A3 Tolek dostał nowe kable i świece Wpadły także boczki w skórze z anglika fotki z przeszczepu Także zawitał nowy Gwint FK dorwałem w dobrej cenie środkową kratkę i jeszcze kilka aktualnych fotek 02/05/14 Tył poszedł trochę w dół 16/05/14 Wpadł stożek K&N 21/05/14 Oficjalny Setup na Lato Tył wyrównany z przodem i dołożone dystanse na przód 15 mm i tył 20 mm Wygląda to tak >> 23/05/14 oklejone lampy tzn tylko białe paski wyszło to tak >> W sumie nic nowego nie doszło ale takie tam fotki aktualne z (w końcu) nowym zdesiem z przodu Dynóvwka mała aktualizacja Tolek dostał nową (lepszą ) folie na tylne lampy usprawniony układ dolotowy i obklejone halogeny na żółto :] i kilka fotsonów jeszcze taki wykresik wpadł MILE WIDZIANE KOMENTARZE I UWAGI
  8. Golfer odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no właśnie przejeżdżałem i trąbnąłem w ost, chwili , a ty obiboczyłeś się na murku
  9. Golfer odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ---------- Post dopisany 16-07-2013 at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany 03-07-2013 at 13:23 ---------- Kowi a Tobie to nie za dobrze w tym LRY?
  10. Golfer odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    dzwoniliśmy po Ciebie :] Foto z niedzieli >>> https://www.facebook.com/groups/335400953254873/
  11. Golfer odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
  12. Golfer odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    poszło PW PS: Tomasz Widzę gablota wkońcu kupiona na bogato :]
  13. Golfer odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    1. paput 2. Golfer
  14. Golfer odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Jak można to i Ja zawitam :] proponowałbym w 23 w Niedziele ;]
  15. Golfer odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.