- Szarpanie
-
Szarpanie
Witam wszystkich.Mam mały problem ze swoją audiczką.Ostatnio wracałem znad morza i samochód zaczął poszarpywać.Przy ruszaniu poczułem się jak na kursie prawa jazdy-same kangurki.Przyspieszenie bardzo mizerne. Podpiąłem pod kompa i wyskoczyły błędy: p1338- czujnik pozycji wałka rozrządu; p1593-- adaptacja wysokości; p0118- czujnik temperatury; p1516- zawór przełączania kanałów (N156). Wymieniłem czujnik temperatury(oryginalny)- nic nie pomogło. Następne poszły świece-tu jest już duża poprawa. Przed wymianą świec czasami telepało budą falowały obroty. Odnosiłem wrażenie że nie pracuje na wszyskie cylindry. Błędy wykasowałem i nie powróciły, ale dalej jest poszarpywanie. Dużo mniejsze ale jest. Sprawdziłem też dolot i jest ok. Gdzie może jeszcze leżeć przyczyna takiego poszarpywania. Dodam że na przewodach WN zrobione jest 15 tyś km-BERU. Iskry nie skaczą więc przbicia chyba nigdzie nie ma. To samo dzieje się zarówno na gazie(BRC 24 Sequent) jak i na benzynie. Doradźcie coś bo mechanicy chcą mi pół samochodu wymienić!!!
-
Kodowanie pilota
Wszystko pieknie tylko ja posiadam tylko jeden kluczyk
-
Kodowanie pilota
Dziękuje za pomoc ale niestety nie działa.
-
Kodowanie pilota
Witam wszystkich. Dziś moja śliczna żonka wymieniła baterie w pilocie (scyzoryk) no i jest problem. Trzeba teraz zakodować pilota bo nie zamyka i nie otwiera drzwi. Na necie znalazłem opisy z użyciem dwóch kluczyków. Ja mam niestety tylko jeden. Czy jest jakiś sposób na zakodowanie pilota mając tylko jeden kluczyk? Jeśli powielam temat to z góry przepraszam. Pozdrawiam Tomek
-
Jak to ustawić Webasto w A4 B5?
Dziękuję wszystkim za pomoc. Udało mi się ustawić zegarek, szwankował wyświetlacz i widziałem tylko dwie pierwsze cyfry od godziny. Dałem radę też ustawić czasy na włączenie. Niech mi ktoś jeszcze tylko podpowie jak aktywować czas włączenia.Jak wciśnę przycisk set to nic się nie dzieje.Czy na wyświetlaczu ma się wtedy pojawić jakaś ikonka?
-
Jak to ustawić Webasto w A4 B5?
Przepraszam z góry za umieszczenie tego zapytania w tym dziale ale jakoś nie widzę działu ogrzewanie. Posiadam w swoim audi zamontowane webasto jak na zdjęciu. Samochód został sprowadzony ze Szwajcarii. Czy ktoś z was ma może takie samo i wie jak to ustawić? Szukałem na necie ale nic konkretnego nie znalazłem. Z góry dziękuje wam za pomoc.
-
jaka żarówka?
jak wsadze żarówki w oprawki zbiorcze to świecą po obydwu stronach.jesli chodzi o lampe z anglika to moze być dziwna sprawa bo sam to przyciągnąłem auto ze szwajcarji. no cóż Polacy mają swoje patenty i Szwajcarzy zapewne też. pozdrawiam
-
jaka żarówka?
w obudwu lampach jest tak samo
-
jaka żarówka?
witam serdecznie.dziś w trakcie kontroli policjant stwierdził że nie mam świateł przeciwmgielnych z tyłu. ok- powiedziałem że powymieniam żarówki i będzie ok. kupiłem 2 żarówki 21 w a tu zonk.żarówka nie wchodzi w klosz. czy tam są jakieś specjalne żarówki czy trzeba coś wycinać przy kloszu żeby okrągła żarówka weszła. u mnie jest coś takiego jak na zdjęciu: (przepraszam za słabą jakość ale słaba komórka)
-
czujnik temperatury wody na zegary
witam serdecznie. ostatnio zauważyłem że na zegarach wskaźnik raz pokazuje mi temperaturę 90 stopni a raz leży na 60 stopniach. który czujnik odpowiada za wskazania na desce rozdzielczej?i czy ten sam czujnik podaje sygnał do ecu tak jak np w oplach?z góry dziękuje za pomoc
-
Ranty do podnoszenia samochodu.
Witam wszystkich.Przepraszam z góry jeśli napisałem temat w niewłaściwym dziale. Zakupiłem sobie ostatnio a4 na zimowych oponach.Pojechałem do wulkanizacji na zmianę opon na letnie i jakaś sierota źle podłożyła gumy pod ranty które pod ciężarem auta się wygięły- nieznacznie bo nieznacznie ale jednak. Czy da się to jakoś naprostować? Jeśli tak to ewentualnie gdzie. Żeby nie zakładać drugiego tematu zapytam jeszcze jaki olej wlać- samochód ma 201 tyś km.Z góry dziękuje za pomoc. Tomek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich.Mam na imię Tomek i mam 32 lata. A4 które ostatnio kupiłem jest moim pierwszym Audi. Mam nadzieję że nie ostatnim. Pozdrawiam wszystkich
Toomek81
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta