-
Blokada drzwi od zewnątrz i wewnątrz - jak otworzyć?
Możliwe że ktoś pociągnął klamke w momencie jak otwierałeś zdalnie kluczykiem i coś przeskoczyło
-
mariano123 obserwuje zawartość Włącznik start stop , Blokada drzwi od zewnątrz i wewnątrz - jak otworzyć? , Wymiana wmacniacza i 2 innych
-
Blokada drzwi od zewnątrz i wewnątrz - jak otworzyć?
Odczep dekory drzwi i spróbuj odkrecić boczek od góry, może w ten sposób uda Ci sie dostać do klamki
-
Wymiana wmacniacza
Nie posiadam vcds ?. Dalej chodzi mi po głowie wymiana lub dołożenie wzmacniacza. Moja wersja nagłośnienia jest o jeden poziom niższa niż B&O i myślałem że nogi P Boga trzymam
-
Wymiana wmacniacza
Witam. Posiadam nagłośnienie 10 głośników wraz z subuferem. W lewej wnęce bagażnika znajduje się wzmacnacz zintegrowany z radiem. Moje pytanie dotyczy wymiany lub dołożenia innego wzmacniacza celem polepszenia nagłośnienia. Ostatnim czasem korzystałem z cytryny c3 i jakość dźwieku mnie zawstydziła. Pomoże ktoś ??? Pozdrawiam
-
Niskie zawieszenie
Normalnie nie chce mi sie wierzuć że w tych czasach przy takich możliwościach technicznych człowiek jest bezradny???
-
Niskie zawieszenie
Wszystkie osłony mam zamontowane, ale jednak czesto jeżdze bezdrożami i strach gdzieś wjechać. Myślałem że koła 17tki coś pomogą
-
Niskie zawieszenie
Czyli rozumiem że trzeba np wymienić na 1BA ??? Jest może inny sposób ??? Troche mnie to wnerwia
-
Niskie zawieszenie
Witam. Od pewnego czasu drażni mnie zbyt niski prześwit podwozia, zwłaszcza teraz gdy zalega śnieg. Mam opony 16 cal 205/60. Czy wymiana kół na 17" coś może zmienić. Moje zawieszenie 1BE. Pozdrawiam
-
Chiptuning 143 km CJCA
Duży termostat kupiłem oryginalny koszt 200zł - w dziele sprzedaży klubu a4. Natomiast mały 120zł nie pamietam firmy.
-
Włącznik start stop
Dzieki wielkie za wyczerpującą informacje, poszukam przełącznika z b7. Pozdrawiam
-
Włącznik start stop
Dzieki za info. Szkoda bo myslałem że byłoby to dobre rozwiązanie, myśle że wylutuje ten micro przełącznik i zamienie go na taki 0 i 1. Pozdrawiam
-
Włącznik start stop
Też tak rozumowałem. Jednak po kilku próbach nie udało mi się ustalić który obwód to przełącznik. Skoro ten jest wiecznie rozwarty to w jaki sposób można nim włączyć i wyłączyć np start stop. Myślałem że jest to przełacznik 1 i 0 ???
-
Chiptuning 143 km CJCA
Witam. Po wymianie obu termostatów jest lepiej, mniej jest sytuacji gdy podczas dłuższej jazdy z tem 90 po zatrzymaniu nagle tem spada. Wydaje mi się że to dogrzewanie jest jednak słabe, ale nie mam pomysłu. Po wymianie termostatów nie ma jednak takiej wariacji wskazań jak przed. Z tego co już zdążylem sie dowiedzieć to wiekszym zagrożeniem dla silnika z wadliwym termostatem jest lato, wiec warto się temu przyjrzeć.
-
Włącznik start stop
Witam wszystkich. Czy ktoś posiada schemat podłączenia przełącznika 8K2927325. Chciałbym go wykorzstać np. do dezaktywacji niefabrycznych czujników parkowania z przodu.
-
Chiptuning 143 km CJCA
Jeśli chodzi o wrażenia z jazdy po mieście jest znaczna różnica, auto jest bardziej zrywne, nie jest ociężałe. W ostatnim czasie temperatura otoczenie była niska i pojawił sie problem z dogrzaniem silnika. Diagnostyka wykazała usterke dużego termostatu a po sprawdzeniu również mały termostat był do wymiany. Pisze o tym bo ma to realny wpływ na dynamike jazdy.
mariano123
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta