Tas2die4

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez Tas2die4

1. All Stars dobra impreza, jak powpadaja mi foto od znajomych to powstawiam ;)

Dzis wracajac z Dabrowy, gdzies na trasie minela mnie ladna A4 B6 Avant w S-Line i takim jakby wisniowym kolorze z ramkami klubowymi i rejka DTR? Kolega pokazal "OK" i pomachal :hi:

7863695600_59b18528a6_b.jpg

---------- Post dopisany 02-09-2012 at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany 26-08-2012 at 21:19 ----------

Troche nowych i ostatnich fot na Zw3- felgi sprzedalem w jakies 2 godziny :decayed: (moze zlamilem z cena?? :doh: ), nastepne kola juz zaklepane- bedzie duzo bardziej "mięsko" pod wzgledem szerokosci, bardziej "rarytaśnie" i mniej oczojebnie :kox:

P8292446aa.jpg

P8292373a.jpg

P8292450a.jpg

P8292466a.jpg

2. Wygladalo OK,ale znudzil mnie "seryjny" wyglad. Wygladala jak "kolejna niebieska trojka".

W stanie w jakim je kupilem auto nie dostalo by sie na:

All Stars Tuning Weekend

CultStyle 2012

The Best of The Best 2012 (Mapet)

DubIt Kielce

Raceism Event #3

A dostalo sie na nie wszystkie, niestety z przyczyn nie ode mnie zaleznych nie pojechalo na te, ktore juz sie odbyly,ale teraz nadrobie to na pozostalych :decayed:

3. Taaa, a Hiszpania to fartem nie weszla do finalu? Mieli szczescie ze Portugalia w karnych byla gorsza.

Poza tym 1 maly fakt- Wlochy jako druzyna jako jedyni zrezygnowali z wyplat za udzial w Euro.

Zaloze sie,ze 3/4 Hiszpanow by do meczu nie wyszlo, gdyby uslyszeli ze maja za darmo grac :grin:

No i dodam tylko,ze niech tutaj zaraz zaden "fan" Hiszpanow nie wyskakuje z oburzeniem na to co napisalem,bo ja kibicuje Italii i Juve 15 lat,a Wy waszym Hiszpanom i/lub Barcy ile? 2-3 lata?? Skonczy sie szal na Hiszpanie tak jak i na Barcelone juz sie konczy. 3/4 dzisiejszych "kibicow" Hiszpanii to sezonowcy z Barcelony i Realu, bo fajnie jest kibicowac zespolowi za ponad pol miliarda euro (szacowana wartosc reprezentacji Hiszpanii) :wink:

Pogrom nie pogrom, Wlochy bez Chielliniego cala druga polowe + granie w 10 przez ponad 30 minut, nie wspomne o tym ze nikt im nie dawal nawet polfinalu przed mistrzostwami- ja tam jestem z Nich dumny.

Peace&Out.

4. Co ten Balotelli wyczynia? Nie trawie tego napastnika

Ja tez nie ogarniam co w tym pilkarzu takiego "genialnego", juz w meczu z Hiszpania idac sam na sam z Casilliasem pokazal ze nie ma pojecia co robic. Dla mnie jest cienki jak barszcz i zadnego wielkiego talentu w nim nie widze.

5. Co się stało?

Widzę, że jeździsz na rh zw3, chyba gdzieś na necie rzucił mi się w oczy twój temat o sprawie tych felg od kolesia lukRedi, właśnie rozważam wzięcie zestawu rh zw3 od niego, warto? Czy lepiej się nie denerwować? Bo chyba terminy u niego mają sporawe 'poślizgi' :kwasny:

Bylo "male" bum.

Ale zbieram graty i skladam auto do kupy.

co do LukRediego- mialem problemy jesli chodzi o dystanse,bo czekalem na nie poltora miesiaca,ale na same felgi zeszlo mu sie dosc sprawnie, tylko jesli ma Ci je malowac to lepiej od razu powiedz mu zeby zrobil to porzadnie,bo u mnie troche pokpil sprawe.