Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

135GL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 135GL

  1. A sorry wszystko wpisalem zapomnialem ET ale juz sie poprawiam ET 35
  2. Witam szanowne pomocne grono potrzebuje porady mam w spadku felgi AEZ yacht 17" opony 225/45/17 czy taki zestaw będzie hulał w moim bolidzie? bo jezeli tak to baila i zakładam
  3. Witajcie. mam problema... moja klima jest jakaś dziwna chyba ze u Was tez tak działa z kratek wentylacyjnych leci nie równa temperatura chłodzonego powietrza tzn z środkowych dwóch od lewej leci cieplejsze 14 stopni a z tej prawej wieje 10 stopni mierzone Miernikiem z kratek przy szybach leci po 15 stopni wg to klima nie chłodzi jak powinna nie bardzo wiem co mam robić? była nabijana w zeszłym roku w październiku więc nie powinno być kłopotu a tu 30 stopni na polu a ja mam klimatronika który wieje jak chce... wychłodzenie całego auta zajmuje wieczność co robić z tym fantem?
  4. a kuźwa jak się wkurzę to zostanę na ori 15 założę 205 i mam w d... nie mogę trafić na te piękne felgi które mi się spodobają. a właśnie na 15 da się 215 założyć
  5. nie wiedziałem ze avatarem można kogoś urazić... modelka nie miała nic przeciwko bo lubi moje cztery kółka:) dobra ale do rzeczy czy 215 nie będzie obcierało?
  6. Ok no więc szukam 16 a avatar mi sie podoba wiec po co go zmieniać
  7. Czyli lepiej 16 kupić i zalozyc 205? Czy co radzicie zalozyc jakie felgi jakie opony?
  8. Witam Panowie chciałem zapytać czy na moje ori. felgi 15 5x112 zdjęcie poniżej, można założyć oponę 55/215
  9. A siądą do sedana? trzeba coś przerabiać?
  10. Witam Panowie wydaje mi się że to dobry dział co do mojego pytania. powiedzcie mi czy żeby założyć tylne boczki z głośnikami trzeba coś przerabiać? czy kupuje obojętne jakie z b5 zakładam ciągane kable i ciesze się dźwiękiem na tylnej kanapie...
  11. Przeplywke sprawdzałem i robi robote a komplet zapłonu wymienię czem predzej i zobacze czy cos to da:) mam nadzieje ze zejde do 11 Sent from my Audi "Madzia"
  12. No wlasnie moze jest tu ktos kto wie jak to ogarnąć Sent from my Audi "Madzia"
  13. GRUCHA1 5 tysi i pali Ci 12 no kur.. A ja jej daje wąchać i pali jak smok. SOKAL bylem na regulacji filtry powymieniane jeszcze świeczki i kable przezuce nowe i bede testował dalej. A co do świec i kabli są jakies polecane ktore zrobią dobrą robote? Sent from my Audi "Madzia"
  14. Wilku 213 to do ilu mam ja kręcić teraz na kazdym biegu po miescie do 2,500 i turlam jak dziadzia. A co do zmniejszenia dawki to na reduktorze wiem a na wężu? Tam nie ma czym zmniejszyć bo jest elektroniczny zawor. Sent from my Audi "Madzia"
  15. No to co jest z tą moją Madzią fakt jestem z Krakowa stoję w korkach ale też nie po 2 godziny no bez jaj. nie wiem co mam zrobić żeby nie paliła tyle nie chce dużo chce przejechać za 30 zł 100 km:)
  16. Ale takie spalanie myślisz ze ok? bo w maju 2013 jak ją kupiłem za 30 zł robiłem 110 km a teraz 90:(
  17. Wiesz co zamulona jakos nie jest ale spalanie juz kolo 14 gazu za 30zl robie 90 km:( a to jest zwykle 1,6 i tak myslalem czy zmiana cos by dala? Sent from my Audi "Madzia"
  18. siema słuchajcie u mnie w audiaku jest instalacja z mikserem czy jest sens zmieniać na taką z wtryskami? będzie jakaś odczuwalna różnica?
  19. hej no właśnie zapomniałem dopisać mam gaz to poprawia sytuacje?
  20. witam panowie po skanowanie błedów wyskoczyło mi takie cuś i teraz pytanie czym sie przejmować a czym nie? przepraszam ze tak zawracam dupe bo pewnie ktoś mnie zjedzie ze internet itd jest od tego ale jakoś wole wasze opinie
  21. A w zegarach może być coś uwalone ze to nie hula? może ma ktoś pomysł jak to ugryźć bo nie powiem fajnie by było usłyszeć ten dźwięk w swoim furaczu
  22. Mnie to mówisz ja po sukcesie z termometrem pełen zapału w sercu siedziałem w nocy w garażu kobita sie już darła "choć żesz już spać zostaw to auto" a ja "nie i to nie jest auto to jest madzia" i co tyle walki i utknąłem w martwym punkcie
  23. no tak i wszystko spoko ale... juz wymieniłem na nowy sprawny kupiony za całe 3,50 w sklepie i d*pa też nie hula. nie wiem czego i gdzie mam szukać
  24. jak pisałem wyżej test zrobiłem ale brzęczek nie daje znaków życia
  25. No wiec tak test zrobiony błędów nie ma a to cholerstwo dalej nie śmiga. ma ktoś jakiś pomysł co może być przyczyną?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.