Treść opublikowana przez 135GL
-
naprawa buzera głośnika sygnału dzwiękowego powiadomień
no ok tylko nie mam jak podpiąć wiec jutro jadę zakupić u viakena
-
naprawa buzera głośnika sygnału dzwiękowego powiadomień
panowie a u mnie zagadka dlaczego może nie działać ten gong przylutowałem na nowy działający głośniczek i kiszka nie hula gdzie szukać przyczyny? zostaje tylko komp?
-
Oryginalny termometr w liczniku
Ha! i ja dołączyłem do grona świeżo wrezanego termometru
- Spalanie
- Spalanie
-
Czerwona, zgrabna, piękna, a przede wszystkim moja Madzia ;)
plany na przyszłość hmm następne 200 000 bez awarii:) i tak myślę może jakiś delikatny pakiet stylistyczny... żeby Ją uwydatnić troszkę ale bez przegięć.
-
Czerwona, zgrabna, piękna, a przede wszystkim moja Madzia ;)
Nadszedł czas i na mnie w końcu "Madzia" Audi A4 B5 rocznik 1994 silniczek bo tylko tak można powiedzieć o zawrotnym 101 konnym 1,6 kolor płomiennie czerwony w nadwoziu sedan Madzia ma 215 000 przelotu, jeździ na pełnym syntetyku mobila. Na pokładzie znajdziemy klimatronik, audio kompletne oparte na sony x-plod. Nie posiada niestety elektryki szyb choć fajnie by było mieć chociaż z przodu stoi na seryjnych aluskach 15 calowych z nowymi oponami zimowymi pirelli więc trzy najbliższe zimy są moje cóż w planach jest 16 cali na lato i szersza opona, ciemne szyby na tyle coby nikt nie kukał do środka, i jeszcze coś co ją wyróżni jakiś gadżet którego nie ma nikt ale nad nim jeszcze pracuje a teraz kilka fotek mojej niuni tu zaraz po kupnie:) A tu po gruntownym sprzątaniu glince oraz woskach
-
Spalanie
Witam Panowie nie wiem czy wcelowałem z działem na takie pytanie Słuchajcie ile palą wasze 1,6 w gazie bo ja naprawdę wszystko rozumiem ze gaz drożeje ze chłodno się zaczyna robić a ja nie deptam po gazie spokojnie zawsze a tu nagle na 30 zł ja nie mogę 90 km przejechać a przejeżdzała 120. Gaz był regulowany czyszczona instalacja wymienione filtry gaz powietrze i dalej d*pa... jakieś pomysły
-
problem z instalacją do radia
A znacie jakiegoś magika w krk? bo u mnie jest tam tylko pięć kabli luźnych tzn obciętych. 2x brązowy z czerwonym paskiem, niebieski z czerwonym paskiem, niebieski z zielonym paskiem i biały. a i w głębi jest taki jakby cienki koncentryk czarny?
-
problem z instalacją do radia
Witam słuchajcie problem jest następujący moja A4 B5 95r rok sedan zamontowałem radio i tak przód działa ale tył nic zero kontaktu. Czytając posty na forum wiem ze tył jest aktywny ale u mnie są tylko dwie kostki nie ma tej trzeciej bo ktoś ją wyciął i teraz pytanie jak to wszystko połączyć? ma ktoś może jakiś schemat? ktoś to już przerabiał...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witajcie nareszcie mogę zagościć na dłużej na Tym forum właśnie zaczynam swoją przygodę z moim Audi no coś pięknego po prostu aż chce się żyć