-
coś klepie w samochodzie jak odpuszczam gaz
mialem podobne dziwne dzwieki u siebie i u mnie okazalo sie ze dwumasa konczyla zywot. Nie mialem drgan przy odpalaniu i nie przypuszczalem ze to dwumasa. Szczescie ze akurat skrecalem w lewo i mialem niskie obroty bo sprezynka jakims sposobem wydostala sie z dwumasy zwalila kołnierz. Silnik zchamowało Gdy chciałem odpalic rozrusznik stał dęba. Myslałem ze korbowód wyszedł bokiem ale przy rozbieraniu auta wyszlo ze dwumasa.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do ktorej godziny mniej wiecej urzedujecie ? Suwmiarke wezme tylko niewiem czy zdaze dojechac bo kobita na zebranie pobiegla i czekam az wroci.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To postaram sie przyjechac. Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
noreks1 obserwuje zawartość SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam. Bedzie dzis ktos bo wybieram sie po raz pierwszy na spot. Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka Witam. Bedzie dzis ktos bo wybieram sie po raz pierwszy na spot. Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Błąd zamka tylnych drzwi
Witam. Mam problem z tylnymi drzwiami. Cały czas są zamknięte i z zewnątrz nie można ich otworzyć jedynie od środka. Błąd to 01561 LeweTylneDrzwi nie blokuje się Passive/Sporadic i 01561 LTD nie odblokuje się Active/Static Co może być przyczyną ? Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witajcie. Jestem z Legionowa. Aktualnie na stanie dwie niunie. B5 Avant 1.8 ADR - od 9 lat B7 Avant 2.0 TDI - od 2 tygodni Szczęśliwego Nowego Roku Wszystkim życzę